Yılda bir kullanılan motora uygun sigorta önerisi

pmanx

Decipat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar, 110'luk bir motor aldım ve çok sürmeye vaktim yok. Kenarda duruyor keyfi aldığımdan, internetten yapılabilecek ucuz bir sigorta var mıdır bu arkadaşa zorunlu olanından? Zaten kaza maza ihtimalim yok, ceza yazmasın yeter. Quick sigorta yaptırayım diyorum daha uygunu varsa aklınızda önerileri beklerim, 2022 model 110'luk piyasası 50 lira olan bir motor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorunlu sigortayı hangi firma uygun veriyorsa oradan yaptırın.
Motorun marka ve modeline göre her firmanın farklı yaklaşımı olur. Kimin en uygun fiyatı vereceğini bilemeyiz.
Keçili reklamı olan siteden teklif alabilirsiniz.

Evet hocam ortalama 2800 çıkıyor şu an quicksigorta'da vs. Bir de oralara bakacağım da hepsi tek tek bilgileri istiyor cidden ne yorucu iş abi. Bir de arıyorlar direkt de teklifi göremiyorsun bunlarda. İzmir için bildiğiniz varsa o da olur, gene de teşekkürler!

Evet hocam ortalama 2800 çıkıyor şu an quicksigorta'da vs. Bir de oralara bakacağım da hepsi tek tek bilgileri istiyor cidden ne yorucu iş abi. Bir de arıyorlar direkt de teklifi göremiyorsun bunlarda. İzmir için bildiğiniz varsa o da olur, gene de teşekkürler!
İzmir'de İzmir Sigorta | Kasko, Trafik, Dask, Konut, Hayat Sigortası sahibine yaptırıyorum ben. Sitesini de ben kurmuştum.

Muhsin Bey:
Tel&WhatsApp: 0533 465 7705

O da tüm firmalardan teklif alıp en uygun olanı sunar size.

Yeni konular

Geri
Yukarı