YKS netleri nasıl artırılır?

wizardpenguin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, geçen sene neredeyse hiç çalışmadan bu sonucu elde ettim. Kafamda sözelde ilk 30-40k aralığına girmek. OBP de bayağı kötü olduğundan ham sıralamada normal yaptığımdan iyi yapmalıyım. Göründüğü üzere edebiyatım berbat, hiçbir zaman iyi olmadı bunu nasıl düzeltebilirim kalan sürede? Diğer netlerim nasıl, acaba yorum yapar mısınız?

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Edebiyat için yazarları vb. iyi öğrenmek gerekiyor. Limit yazar eser el kitabını öneririm. OBP puanınız çok düşük olduğu için maalesef ham olarak ortalama bir sıralama yapsanız bile sizi fazlasıyla geriye atacak.

Arkadaşlar selam, geçen sene neredeyse hiç çalışmadan bu sonucu elde ettim. Kafamda sözelde ilk 30-40k aralığına girmek. OBP de bayağı kötü olduğundan ham sıralamada normal yaptığımdan iyi yapmalıyım. Göründüğü üzere edebiyatım berbat, hiçbir zaman iyi olmadı bunu nasıl düzeltebilirim kalan sürede? Diğer netlerim nasıl, acaba yorum yapar mısınız?

Eki Görüntüle 2113330

Ben KPSS çalışıyorum. Coğrafyam her zaman berbattı çünkü çalışmıyordum, çalışmayı sevmiyordum. Lisede hep sınavlardan çakılıyordum. 2 ay oldu çalışmaya başlayalı 18 soru içerisinde 15 nete yükseldi şimdiden. Demek istediğim kendine güvenerek planlı disiplinli çalışırsan istediğinden fazlasını yaparsın.

Edebiyat için yazarları vb. iyi öğrenmek gerekiyor. Limit yazar eser el kitabını öneririm. OBP puanınız çok düşük olduğu için maalesef ham olarak ortalama bir sıralama yapsanız bile sizi fazlasıyla geriye atacak.
Limit el kitabı vardı zaten ondan çalışmaya başlayacağım destek olarak rüştü hoca videolarından ilerleyeceğim. Deneyeceğim bir şeyler sıralama olarak.
Mevcut netleriniz nasıl😷
bayadır deneme çözmüyorum hemen hemen ayndır TYT 45-50 AYT edb-sos1-sos2 40 net üzeri gelir.

Kaynak tavsiyesi olan var mı ve sınavdaki netlerim belirlediğim sıralama için nasıl ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı