YKS sayısal 230 bin düşük sıralama mı? Az çalışmayla yapılabilir mi?

Shukurani

Decapat
Yeni çalışmaya başladım sınava 12. sınıfım ve staj yapıyorum evde çok zamanım olmuyor 3 4 saat çalışabiliyorum hafta sonu daha çok vaktim oluyor sınıftaki arkadaşım kendine çok yüklenme hedefin düşük çok çalışmana gerek yok az çalışmayla yaparsın diyor
Cidden öyle mi? Az çalışmayla kalan 3 4 ay da yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çalışmaya başladım sınava 12. sınıfım ve staj yapıyorum evde çok zamanım olmuyor 3 4 saat çalışabiliyorum hafta sonu daha çok vaktim oluyor sınıftaki arkadaşım kendine çok yüklenme hedefin düşük çok çalışmana gerek yok az çalışmayla yaparsın diyor
Cidden öyle mi? Az çalışmayla kalan 3 4 ay da yapabilir miyim?

Yapamazsın gibi bir şey demek istemem fakat şu an ne durumda olduğun çok önemli. Kaç net yapıyorsun? Sıfırdan mı başlayacaksın?

Yapamazsın gibi bir şey demek istemem fakat şu an ne durumda olduğun çok önemli. Kaç net yapıyorsun? Sıfırdan mı başlayacaksın?
Ocakta çalışmaya başlamıştım matematik temelim iyi diyebilirim türkçeyi bitirdim sonra sömestr tatilinde bıraktım şimdi yeniden başlıyorum TYT 46 net yapmıştım geçen denemede hala eksik konularım var.
AYT ye daha başlamadım çok çıkan konulardan çalışırsam yapabilirim diye düşünüyorum sence?

Teşekkürler cevapladığınız için imkansız olan 100 150 bin değil mi😅

İmkansız denilmez sadece 0 olan birisi için süre kısıtlı oda yeterince çalışma ile gayet kolay bir sıralama. Kendine düzenli bir program yap ve çalışmaya başla çok rahat yapabiliceğin bir puan. Şimdiden iyi çalışmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı