YKS'ye 5 ay kala çalışmaya başlıyorum

Batuhanns

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an yazmış olduğum yazıyı bile yoğun stres altında yazıyorum. Az ve yetersiz zaman olduğu için. Yaptık bir hata cezasını çekiyoruz, neyse.
Hiç aksatmadan günde minimum 7-8 saat çalışmayı düşünüyorum. Sayısal öğrencisiyim mezunum TYT ve AYT'ye en baştan başlamam gerek şu an temelimi düzeltiyorum. 2 hafta içinde iyi bir temelim olacak.

Sizden beklediğim düşünceleriniz, 5 ay gibi bir sürede gerçekten verimli bir şekilde TYT AYT konuları yetişir mi? Netlerim nasıl olur? Tavsiyeleriniz nelerdir? Gerçekten çok stresliyim ve yardıma ihtiyacım var. Görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 saat çalışırsan düzenli bir şekilde 40-70k falan yaparsın diye düşünüyorum. Konular rahat yetişir soru bankası üzerinde durma pek seri seri hallet onları deneme çöz çok kötü olduğun konularda daha fazla soru bankasına bakabilirsin.

Günlük 8 saat düzenli çalışırsan 4 ayda konular biter.(tabii senin kavrama kapasitene de bağlı bu biraz, ama yetmesi lazım). 2 hafta da deneme çözersin, son 2 hafta kafa dinleme arada özet tekrarlarıyla geçer. Başarılar şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı