YKS'ye kalan sürede orta derece bir bölüm kazanılabilir mi?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar, temel az çok var söyleyim. YKS'ye kalan sürede orta derece bir bölüm tutturmak istiyorum. ailem üniversite kazanmamı istiyor, onlar için bir şeyler yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta dediğin bölümün sıralaması ne?

Yani hocam puan olarak 300 falan alabileceğimi düşünüyorum üniversite olarak da İstanbul ve Sivas'ı düşünüyorum.

Elbette ancak geleceğin için nasıl bir meslek grubu planladığına bağlı. Örneğin itfaiyecilik bölümünü çok kolay kazanabilirsin.

300 puan ile girebilecegim üniversite bölümlerinden tavsiye verir misiniz hocam.

Yani hocam puan olarak 300 falan alabileceğimi düşünüyorum üniversite olarak da İstanbul ve Sivas'ı düşünüyorum.

300 puan ile girebilecegim üniversite bölümlerinden tavsiye verir misiniz hocam.
AYT çalışacaksan iş çok değişir ve az çalışan birisi bile yerleştirme puanıyla birlikte çok rahatlıkla 300 den daha yüksek bir puan elde edebiliyor hocam. Çalıştıktan sonra hedefinizi düşük tutmayın

Önemli olan sıralama ve onu soruyorum.

Hocam sınava bu sene gireceğim sıralamayı nasıl öğrenebilirim sizce?

AYT çalışacaksan iş çok değişir ve az çalışan birisi bile yerleştirme puanıyla birlikte çok rahatlıkla 300'den daha yüksek bir puan elde edebiliyor hocam. Çalıştıktan sonra hedefinizi düşük tutmayın.

Kalan sürede AYT çalışacağım hocam TYT yaparım temeli var.

Yeni konular

Geri
Yukarı