YKS'ye nasıl çalışılmalı?

emircannnn

Centipat
Daha fazla  
Arkaşlar ben bir eşit ağırlıkçıyım ve bu yaz hızlı bir şekilde çalışmak istiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse ben TYT çalışmıyorum sadece AYT matematik çalıştım bu yıl. Netlerim ise TYT: 50-60, AYT: 30-40 bunları daha yukarılara çıkarmak için planlı ve düzenli çalışmak istiyorum. Bana nasıl çalışmam gerektiği hakkında bilgi verir misiniz? Özellikle bu yaz TYT nasıl çalışmam gerektiği hakkında.

Arkaşlar ben bir eşit ağırlıkçıyım ve bu yaz hızlı bir şekilde çalışmak istiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse ben TYT çalışmıyorum sadece AYT matematik çalıştım bu yıl. Netlerim ise TYT: 50-60, AYT: 30-40 bunları daha yukarılara çıkarmak için planlı ve düzenli çalışmak istiyorum. Bana nasıl çalışmam gerektiği hakkında bilgi verir misiniz? Özellikle bu yaz TYT nasıl çalışmam gerektiği hakkında.

AYT 30-40 da AYT mat kac onu söylesene bir.

Nacizane tavsiyem, foy veya gunumuzde cok cesitlenen youtube videolarindan konuyu calistiktan sonra soru bankasindan sorulari bitirmen. Daha sonra konulari hallettigin derslerden brans denemesi cozmen. Ve tum dersleri bi seviyeye getirdikten sonra tyt ve ayt denemelerini cozebildigin kadar (ne kadar cozersen o kadar iyi) cozmen seklinde.

Naçizane tavsiyem, foy veya gunumuzde cok cesitlenen YouTube videolarindan konuyu calistiktan sonra soru bankasindan sorulari bitirmen. Daha sonra konulari hallettigin de

1 yıl boyunca sadece AYT matematik çalışıp 8-10 net yapıyorsan sözelden hazırlan bence. 1 sene boyunca sadece Edebiyat çalışsaydın fullerdin.

Benim çalıştım demem şöyle bir şey soru bankasından trigonometriden sadece 15 sayfa ve çemberden de şimdi baktım 21 sayfa çözmüşüm yani öyle aman aman verimli bir yıl geçirmedim:)

Mat: 8-10 çok değil.

Kanka sana tavsiyem hukuk filan iyi bir şey istiyorsan; AYT matematiği bana 30 üstü yaptıran matematiğin güler yüzüdür. Özellikle eski videolarını izle 2021 gibi .tüm soruları cıkarttır hoca çözmeden çözmeye çalış öyle dinle düzgün yaparsan olmaması mümkün değil.

TYT kısmında konuların tamsa brans denemesi çözerek net arttırırsın fen mat için söylüyorum.

Kanka sana tavsiyem hukuk filan iyi bir şey istiyorsan; AYT matematiği bana 30 üstü yaptıran matematiğin güler yüzüdür. Özellikle eski videolarını izle 2021 gibi. Tüm soruları cıkarttır hoca çözmeden çözmeye çalış öyle dinle düzgün yaparsan olmaması mümkün değil.

TYT kısmında konuların tamsa brans denemesi çözerek net arttırırsın fen mat için söylüyorum.

Yazdığınız için sağ olun.

Geri
Yukarı