Yoldaşta rank atlanmıyor

• Konuyu başlatan Tpx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 104

Tpx

Femtopat
Daha fazla  
CS 2 yoldaşta 30 galibiyet 6 ya yakın da lose var Silver 4'üm. Maçlarda genellikle Silver Elite'ler ile oynayıp kazanmama rağmen son 15 galibiyettir Silver 4'te kaldım sebebi nedir?

Hocam yoldaş oynamayın 10 oyun kazan rank vermiyor 1 oyun kaybet anında düşürüyor ve 2 oyundan birisinde spinbot geliyor zaten hiç zevkli değil.

Hocam yoldaş oynamayın 10 oyun kazan rank vermiyor 1 oyun kaybet anında düşürüyor ve 2 oyundan birisinde spinbot geliyor zaten hiç zevkli değil.

Yeni seçkin aldım ranked uzun sürüyor bende yoldaş atıyorum. Aslında sarıyor ama çok yordu atlatmaması.

Haftada 3-4 oynaman daha iyi olur. Çünkü her maç artan bir performans gösterirsen rank atlıyorsun diye biliyorum.

Deneyeceğim. Teşekkürler

Yeni seçkin aldım ranked uzun sürüyor bende yoldaş atıyorum. Aslında sarıyor ama çok yordu atlatmaması.
Arkadaşın falan yoksa cidden takılı kalıyorsun rütbe sisteminde mesela CS:GO varken üst üste 5-6 maç kazandığım zamanlarda bile Silver III geçmiyordu dediğim gibi her maç artan bir performans göstermeniz lazım haftada 3-4 yoldaş atmanız daha iyi olur.

CS saçma bir rütbe sistemine sahip. Az oynayıp galibiyet alırsan daha kolay rütbe veriyor. Oyundan zevk alıyorsan rütbe falan takılma oyna gitsin. Kimsenin rütbeyi taktığı yok zaten herkes aynı durumda.

Geri
Yukarı