CS2 yoldaşta sürekli rank düşmek

Bilal Çitler

Femtopat
Daha fazla  
Yoldaşda bugün Silver 4 tüm 3 maç kazandım 2-3 maçta kaybettim ve Silver 2'yim. Şu an sinirden monitörü parçalayacağım. Birazdan bunun kolay yolu yok mu?

Yoldaşda bugün Silver 4 tüm 3 maç kazandım 2-3 maçta kaybettim ve Silver 2'yim. Şu an sinirden monitörü parçalayacağım. Birazdan bunun kolay yolu yok mu?

Yoldaş rank sistemi bozuk. Çok fazla maç atınca rank vermiyor ama haftada 1 maç atınca kazandığın anda rank atlıyorsun kaç kez başıma geldi. Özellikle geçenlerde böyle yaptım oynamaya ara verdim döndüğüm anda 2 maçta 2 rank aldım Nova 1'den Nova 3 oldum. Sadece yoldaş da değiş rekabetçi de aynı şekilde 100+ maç dust 2 atmama rağmen silver 3 üm. Rank vermiyor oyun ama çok kolay şekilde düşürüyor. Seçkin de berbat 100 veriyor 400-500 kesiyor.

Yoldaş rank sistemi bozuk. Çok fazla maç atınca rank vermiyor ama haftada 1 maç atınca kazandığın anda rank atlıyorsun kaç kez başıma geldi. Özellikle geçenlerde böyle yaptım oynamaya ara verdim döndüğüm anda 2 maçta 2 rank aldım Nova 1'den Nova 3 oldum.
kanka anlıyorum ama cidden çok sinirimi bozuyo herşeyi kırıcam 100 maç kazanıp 1 maç kaybetsem rank düşüyorum

Sana şöyle bir hikaye anlatayım, CS:GO zamanı duomla saatlerce kasardık yoldaşta keleş 2'ye kadar elimizde götürdük sonra sınav zamanımız geldi 1 ay girmedik rank silindi. Rank silindikten sonra tekrar girdik ağır bir Win aldık ve rankları supreme attı. Bu oyununun rank sistemi tamamen bozuk şu an da yoldaşta Nova1 deyim öyle çok uğraşmıyorum artık 3 loose alıyoruz rank düşüyoruz üst üste 10Win alıyoruz rank yükselemiyoruz.

Ben 3000 saatlik bir cs:go-2 (1.6 da var) oyuncusu olarak rank sisteminin uzun zamandır bozuk olduğunu düşünüyorum. Sadece yeni değil go'dan beri. O yüzden hep derim silver yiğidin harman olduğu yerdir. Takımına dün başlamış adam da gelebilir karşıya turnuvaya koysan sırıtmayacak adam da gelir. Çok takmayacaksın kafaya, ben vazgeçeli oldu biraz da kasa masa düşürmeye oynuyoruz işte. Ama ne eski hevesim var ne de keyif.

1.6 ayrı bu arada yanlış anlaşılmasın. İlk başladığımda okuma yazma bilmiyordum şimdi üniversite bitecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı