Your account does not meet the following requirements in order to play hatası Valorant

DexonZERO

Centipat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba. 16/01/2024 gece oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum sabah oyun gireyim dedim bu hata karşıma çıktı bilgisayarda crackli oyunlar vardı ve Defender kapalıydı bende sıfırdan temiz format attım ama yine aynı hata anakartım Foxconn G41MXE TPM özelliği var ama Secure Boot bulamadım. İşlemci Xeon E5450 ilk defa böyle böyle bir hata ile karşılaştım. Önceden çok rahat bir şekilde oyunu oynayabiliyordum bilgisi olan yardım edebilir mi?

Sanıyorum TPM ile ilgili değil. Biraz BIOS'u kurcalar mısın? Secure Boot'u görmemiş olabilirsin.
Edit: Yanlışım olabilir mi bilmiyorum fakat şu sitede G41MXE anakartının Secure Boot özelliği yok. Biraz araştırdım secure boot özelliği, bahsettiğin anakartta yok çünkü hiçbir sonuç çıkmıyor.
Şu linki de kontrol et.

Son düzenleme:
Sanıyorum TPM ile ilgili değil. Biraz BIOS'u kurcalar mısın? Secure Boot'u görmemiş olabilirsin.
Edit: Yanlışım olabilir mi bilmiyorum fakat şu sitede G41MXE anakartının Secure Boot özelliği yok. Biraz araştırdım Secure Boot özelliği, bahsettiğin anakartta yok çünkü hiçbir sonuç çıkmıyor.
Şu linki de kontrol et.

Ben onceden bu BIOS'tan guncellemistim ama Xeon islemciye gecttigim icin modlu yuklemistim simdi yeniden onu kurmayi deneyeceğim.

Edit: Yanlışım olabilir mi bilmiyorum fakat şu sitede G41MXE anakartının Secure Boot özelliği yok. Biraz araştırdım Secure Boot özelliği, bahsettiğin anakartta yok çünkü hiçbir sonuç çıkmıyor.
Şu linki de kontrol et.

BIOS'u da guncelledim ama olmadi.

Son düzenleme:
Farklı bir hesap ile denediniz mi? Aynı hata bende de oluyordu farkı hesaba geçince düzeldi.

Bir haftadır başka biyerdeydim şimdi oyunu acıp denemek istedim oyun açıldı sonra bir sıkıntı olmasın diye hem oyuna gir çık yaptım hem bilgisayarı yeniden başlattım sıkıntı çıkmadı ama yarım saatlik bir işim cıktı bilgisayarı kapattım ve terkar girmeye çalıştım aynı hatayı aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı