YouTube geçmişimde izlemediğim videolar ve müzikler çıkıyor

opucukkus

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, olayı bugün fark ettim. YT geçmişimde hiç dinlemediğim bir müzik gördüm. Farenin videonun üzerinde kalıp biraz oynattığını düşünüp çok umursamadım ama yine de Avast ile tam tarama yapıp YT gemişini ve tüm tarayıcı ön belleğini sildim. Yine YT de gezerken geçmişe baktığımda bir çakal şarkısı bir de blackpink şarkısı gördüm... Bunları kesinlikle ben açmadım. Ardından Malwarebytes yükleyip taradım yine bir şey çıkmadı. PC'ye asla crack oyun vs. indirmedim sadece bugün Steam'den aldığım GTA 4 için Gtatr'den Türkçe yama yükleyip kurdum olaylar bundan hemen sonra başladı. Google hesabım sadece telefonumda ve PC'de açık başka yerlerden giriş yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, olayı bugün fark ettim. YT geçmişimde hiç dinlemediğim bir müzik gördüm. Farenin videonun üzerinde kalıp biraz oynattığını düşünüp çok umursamadım ama yine de Avast ile tam tarama yapıp YT gemişini ve tüm tarayıcı ön belleğini sildim. Yine YT de gezerken geçmişe baktığımda bir çakal şarkısı bir de blackpink şarkısı gördüm... Bunları kesinlikle ben açmadım. Ardından Malwarebytes yükleyip taradım yine bir şey çıkmadı. PC'ye asla crack oyun vs. indirmedim sadece bugün Steam'den aldığım GTA 4 için Gtatr'den Türkçe yama yükleyip kurdum olaylar bundan hemen sonra başladı. Google hesabım sadece telefonumda ve PC'de açık başka yerlerden giriş yok.
Google hesabınızı başka 3. taraf kişiye yetkilendirmişsiniz.

Google hesabının şifresini değiş ve 2 adımlı doğrulamayı etkinleştir hocam. Telefon numaranı kaydet, sen dahil birisi hesabına giriş yapmaya kalkıştığında sana anında bildirim geliyor bu siz misiniz diye.

Google hesabın için başka bir uygulamaya yetki vermişsin. Onlarda bot hesabı olarak kullanmış. Yani sen gidip videona bot attırmak istiyorsun, sonra gidip seninki gibi hesaplardan videolara otomatik izlenme atıyorlar.

Bende de oluyor çok kötü cringe bir şeyler çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı