YouTube hesabım askıya alındı

x.OzgunBey.x

Centipat
Yer
İstanbul, Bahçelievler
Daha fazla  
Dün gece saat 12 gibi bir video izleyerek uyudum. Hesabımda bir sorun yokken sabah bir hatayla karşılaştım hesaba girmeye çalışırken. Daha önce hiç video atmadım ya da kimseye hakaret etmedim YouTube'da. Nasıl oldu bu? Düseltebilir miyim? Çok katıl üyeliği vardı.

Dosya Ekleri

• IMG_2915.jpeg
    IMG_2915.jpeg
    212,3 KB · Görüntüleme: 31
Dün gece saat 12 gibi bir video izleyerek uyudum. Hesabımda bir sorun yokken sabah bir hatayla karşılaştım hesaba girmeye çalışırken. Daha önce hiç video atmadım ya da kimseye hakaret etmedim YouTube'da. Nasıl oldu bu? Düseltebilir miyim? Çok katıl üyeliği vardı.

YouTube'la iletişim kur itraaz edebiliyorsun.

Hocam bize ulaşın kısmına tıklayıp ss atar mısınız?

Bizimle iletişim kurun yazısı var onu kullanabilirsin bu arada mailin sahte olmadığına emin ol.

Katıl yaptığın kanallardan biri çalıntı kredi kartlarıyla kendisine üyelik basmış olabilir bundan da sen etkilenmiş olabilirsin itiraz et açarlar.

Hocam bize ulaşın kısmına tıklayıp ss atar mısınız?
Orayı YouTube’dan bakıp gerekli şekilde doldurdum.
(URL hariç çünkü mobilim)
Katıl yaptığın kanallardan biri çalıntı kredi kartlarıyla kendisine üyelik basmış olabilir bundan da sen etkilenmiş olabilirsin itiraz et açarlar.
Yok benim sevdiğim ve bizzat moderatörlük yaptığım bir kanal, çok düşük ihtimal.

Yanıt geldi. Açılmayacakmış. Oysaki video bile paylaşmayıp kimseye hakaret dolu yorumda yapmadım. Yazık oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı