YouTube hesabım kendiliğinden beğeni ve yorum atıyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube istem dışı video beğeniyor ve nadir de olsa yorum yapıyor. Bunu nasıl düzeltiriz?
2023-07-21.png

Daha önce ücretsiz abone, beğeni, yorum hilesi gibi sitelere hesabınızı soktuysanız oradaki havuza girmiştir. Şifrenizi değiştirdiğinizde hesap havuzdan düşer.
selamlar şifremi değiştirdim ama hala aynı şey oluyor

Bir şekilde hesabı bot gibi kullanıyorlar. Şifreyi değiştirin.
selamlar şifreyi değiştirdim ama olmuyor

Acilen Kaspersky indirip tarama yapın ve YouTube'da bağlı hesapların hepsinden çıkın RAT yemiş olabilirsiniz.
az sonra denerim teşekkürler

Acilen Kaspersky indirip tarama yapın ve YouTube'da bağlı hesapların hepsinden çıkın RAT yemiş olabilirsiniz.

Ne alaka? Her şeye RAT deme merakını ne zaman bırakacaksınız çok merak ediyorum.

Bot falan kullandıysanız olabilir. Sizi de bot olarak kullanıyorlar.

En kötü Keylogger yemişsinizdir. Onu da antivirüs ile silebilirsiniz. RAT ile falan alakası yok bu durumun.

Ne alaka? Her şeye RAT deme merakını ne zaman bırakacaksınız çok merak ediyorum.

En kötü Keylogger yemişsinizdir. Onu da antivirüs ile silebilirsiniz. RAT ile falan alakası yok bu durumun.
Katılıyorum. Birisinin gidip de sırf absürt YT videolarına like, yorum attırmak için birisine RAT atacağını sanmam. Bu tarz basit işlemlerde kullanılmaz.

selamlar ben bu abone hilesi vs telefondan yaptım ondan olmuş olabilir telefondan nasıl yapabilirim

selamlar öncelikle çok haklısın ama RAT dosyası bildiğim kadarıyla PC de olur
ben bu işlere telefondan yaptım nasıl düzeltirim

Sebebi o abone hilesi. Sizin gibileri bulup zombi cihaz olarak kullanıyorlar. Şifre değiştirin eğer yine oluyorsa hesap değiştirmekten başka şansınız yok.

Selam benim kanalımda bazı güzellikler var (örneğin ünlü birinden kalp almak yanıt almak gibi) şeylerim var bunları terk edemiyorum maalesef başka bir çözüm öneriniz varsa yazabilirsiniz teşekkürler.

Geri
Yukarı