YouTube kanalım kendi kendine video atıyor

EmreDelerel

Hectopat
Daha fazla  
Bu sahur PC'ye oturdugumda bildirim geldi. Baktım benim adıma yüklenmemiş bir videoya biri yorum yazmış, hemen Gmail'in şifresini değiştirdim. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın dediğine Google hesap ayarları kısmından ek olarak oturum açılmış cihazlardan oturumunuzu kapatın, Google hesabınız ile yetkilendirdiğiniz şüpheli uygulamaları kaldırın ve cihazlarınızda virüs taraması yapın.

Ücretsiz servis veren güvenmediğiniz uygulamaları veya korsan yazılımları cihazınızından kaldırın.

Bu sahur PC'ye oturdugumda bildirim geldi. Baktım benim adıma yüklenmemiş bir videoya biri yorum yazmış, hemen Gmail'in şifresini değiştirdim. Ne yapmam gerek?

Çift doğrulama faktörünü de açtınız mı yeterli olur bir de AV ile tarama yapmadıysanız tarama yapın örnek: ESET, Kaspersky.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift doğrulama faktörünü de açtınız mı yeterli olur bir de AV ile tarama yapmadıysanız tarama yapın örnek: ESET, Kaspersky.
Öncedende Açıktı Şimdide Açık Oturumum Açık Olan Uygulamalarımı Kaldırdım Kendi Telefonumu Ekledim Kaspersky Tam Tarama Yaptım Ama Virüs Çıkmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı