YouTube video içeriği fikri

4yb4rs

Picopat
Daha fazla  
Selam. Oturuyordum canım sıkıldı YouTube kanalı açayım dedim. Ama video içeriği bulamıyorum. Genellikle bilgisayarla alakalı, (nasıl yapılır, nasıl yüklenir, oyun nasıl yüklenir, oyun açılamama sorunu) tarzı videolar çekmek istiyorum ama içerik bulamıyorum. Fikirleriniz varsa alabilirim. İlla bu tarz videolar diye bir şey yok ne tarz videolar çekeyim yazabilirsiniz.

Selam. Oturuyordum canım sıkıldı YouTube kanalı açayım dedim. Ama video içeriği bulamıyorum. Genellikle bilgisayarla alakalı, (nasıl yapılır, nasıl yüklenir, oyun nasıl yüklenir, oyun açılamama sorunu) tarzı videolar çekmek istiyorum ama içerik bulamıyorum. Fikirleriniz varsa alabilirim. İlla bu tarz videolar diye bir şey yok ne tarz videolar çekeyim yazabilirsiniz.

Hocam bende içerik arıyorum 275 aboneli Valorant kanalım var. Bilgisayar videoları çekebilirsiniz ilginiz ve merakınız varsa. Benim de var şahsen düşünüyorum yeni bir kanal açmayı. Bence en başta elinizde olan ürünlerin incelemesini yapabilirsiniz. Örneğin ekran kartınıza detaylı bir inceleme videosu çekebilirsiniz. Yeni çıkan bilgisayar parçalarını almadan da olsa inceleyebilirsiniz. Burada önemli olan kriter videonuzun kalitesi. Bütçe varsa yüzünüze vuracak softbox ve arkada en az bir adet renkli ışık olmasını öneririm. Bu sayede izlenirsiniz.

Selam önerim bence bilgi teknoloji ve iletişim kategorisinde bir video çekmeniz.
Kanalımda 2 tane teknoloji ve bilgi kategorisinde video playlisti var isterseniz bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı