YouTube videom nasıl olmuş?

cansertel0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 haftadır YouTube'da eleştiri videoları hazırlamaya başladım. Sizden ricam artı ve eksi yönlerimi veya video da hoş durmayan detaylar gibi şeyleri söyler misiniz? Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir kanal vardı eleştiri yapan, video konuşma şekliniz, arkadaki oyuna kadar onunla aynı.

Mikrofonunu ve diksiyonunu geliştirmen senin için iyi olur. Video konusu güzel, daha çok gündeme düşen fenomenler hakkında bu tarz videolar yapman iyi olur. Bu tarz YouTube'da içerik çeken birkaç tane daha ünlü YouTuber vardı, isimlerini unuttum maalesef.

İntro kaldır yeter. Eleştiri videolarında intro koymayın artık.

Mikrofonunu ve diksiyonunu geliştirmen senin için iyi olur. Video konusu güzel, daha çok gündeme düşen fenomenler hakkında bu tarz videolar yapman iyi olur. Bu tarz YouTube'da içerik çeken birkaç tane daha ünlü YouTuber vardı, isimlerini unuttum maalesef.
Beyaz Kurt, Sadece Enes.

Merhaba, yaklaşık 1 haftadır YouTube'da eleştiri videoları hazırlamaya başladım. Sizden ricam artı ve eksi yönlerimi veya video da hoş durmayan detaylar gibi şeyleri söyler misiniz? Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten kaliteli video fakat arada yazım kurallarına dikkat edebilirsin.

Mikrofona ağzını bu kadar yaklaştırmasan iyi olur. Kardeşim yutkunma, tükürük sesine kadar duydum resmen ASMR yapmışsın.

Kelimelerini biraz daha filtrelemen iyi olacaktır. Topluluk kuralları ve hakkında video çektiğin kişiler sorun çıkartabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı