Rehber Youtube'da değişen yorumlar ve önerilen videoların yeri nasıl geri getirilir?

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Herkes için geçerli olmadı fakat çoğu hesap için bu durum mevcut. Yorumlar sağda, önerilen videolar altta gözükmekte.

Bunun basit ve kısa bir çözümü var.

1. adım: Tarayıcınıza uBlock Origin indirin: uBlock Origin

2. adım: "Uzantılar" kısmından "uBlock Origin" uygulamasının yanındaki pin işaretine tıklayın.
1712843546633.png

3. adım: uBlock Origin uygulamasına tıklayın, sağ en alttaki çark simgesine basın.
1712843624129.png

4. adım: Üstteki seçenekten "Filtrelerim" kısmına gelin ve aşağıdaki kodları yapıştırın, ardından sol üstteki "değişiklikleri uygula" tuşuna basın.

1712844221383.png

1712844273447.png

Kod:
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.kevlar_watch_grid, false)
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.small_avatars_for_comments, false)
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.kevlar_watch_comments_panel_button, false)

Bu kadar. Sağdaki önerilen videolar kısmındaki simgeler büyük olabilir fakat yapacak bir şey yok gibi duruyor.

Son düzenleme:
Bence YouTube yine bir şeyler deniyor çünkü en az haftada 1 kere mobildeki reklamı atla tuşu değişiyor sanırım bu da değişecek.

Herkes için geçerli olmadı fakat çoğu hesap için bu durum mevcut. Yorumlar sağda, önerilen videolar altta gözükmekte.

Bunun basit ve kısa bir çözümü var.

1. adım: uBlock Origin indirin: uBlock Origin

2. adım: "uzantılar" kısmından "uBlock Origin" uygulamasının yanındaki pin işaretine tıklayın.
Eki Görüntüle 2165477

3. adım: uBlock Origin uygulamasına tıklayın, sağ en alttaki çark simgesine basın.
Eki Görüntüle 2165480

4. adım: Üstteki seçenekten "filtrelerim" kısmına gelin ve aşağıdaki kodları yapıştırın, ardından sol üstteki "değişiklikleri uygula" tuşuna basın.

Eki Görüntüle 2165488

Eki Görüntüle 2165491

Kod:
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.kevlar_watch_grid, false)
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.small_avatars_for_comments, false)
youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.kevlar_watch_comments_panel_button, false)

Bu kadar. Sağdaki önerilen videolar kısmındaki simgeler büyük olabilir fakat yapacak bir şey yok gibi duruyor.

Çok sağ olun hocam umarım YouTube bu kodları engellemez yeni arayüz rezalet ötesi.

Sanırım şuanlık sadece Premium kullanıcılarda bu gözüküyor çünkü YouTube test ettiği özellikleri önce YouTube Premium kullanıcılarına sunuyor diye biliyorum.
Premium değilim ama bende gözüküyor. Hesaptan hesaba değişiyor, hesap değiştirince düzeliyor bende mesela.

Geri
Yukarı