YouTube'da rehber kanalı için hangi video çekilmeli?

jawRy1905

Femtopat
Daha fazla  
YouTube'de yeni bir kanal açıp rehber videoları çekmek istiyorum. Thumbnail ve Vidlq ile anahtar kelime falan cart curt onları da kendim yapacağım.

Sizlere sormak istediğim şey şu, hangi videolar çok izlenir? Rehber olarak neyi veya neleri yapmayı videosunu çeksem izlenir?

Yani kısaca, millet hangi tarz çözümlere aç, hangi videolar izlenir onu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada amacım link kısaltarak para kazanmak.

YouTube'da yeni bir kanal açıp rehber videoları çekmek istiyorum. Thumbnail ve vidlq ile anahtar kelime falan cart curt onları da kendim yapacağım.

Sizlere sormak istediğim şey şu, hangi videolar çok izlenir? Rehber olarak neyi veya neleri yapmayı videosunu çeksem izlenir?

Yani kısaca, millet hangi tarz çözümlere aç, hangi videolar izlenir onu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada amacım link kısaltarak para kazanmak.

Daha çok temel şeyler izlenebilir. Bilgisayar nasıl kurulur, şu hata nasıl çözülür vb.

YouTube'da yeni bir kanal açıp rehber videoları çekmek istiyorum. Thumbnail ve vidlq ile anahtar kelime falan cart curt onları da kendim yapacağım.

Oyun hataları ile ilgili videolar yapabilirsin. Bir oyun veya donanım alınır mı? Alınmaz mı gibi videolar çekebilirsin. Sık sık yaşadığın sorunları çözersen onun hakkında video yapabilirsin. İllaki rehber yapacaksın diye bir mesele yok tabii ki.

Geri
Yukarı