Yüksek ayarlarda CS oynatan sistem önerisi

sambadejan

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Çok uzun yıllardır bu işlere uzağım, anlamıyorum denebilir. CS2'yi, PUBG'yi, FIFA'yı yüksek ayarlarda, 1-10 arası puanlayacak olsak minimum 9+ ve üzeri bir kalite/performans olacak şekilde oynatacak, sadece kasa için nasıl bir şey almamız gerekir sizce? Fiyat belirtmedim, bir önceki cümledeki koşulları sağlasın yeterli. Bir de hazır sistem veya toplama arasında ne gibi farklılıklar oluyor? Daha uyguna mı geliyor kendin parça parça alınca? Acelem yok, boş zamanım bol.

Arkadaşlar merhaba. Çok uzun yıllardır bu işlere uzağım, anlamıyorum denebilir. CS2'yi, PUBG'yi, FIFA'yı yüksek ayarlarda, 1-10 arası puanlayacak olsak minimum 9+ ve üzeri bir kalite/performans olacak şekilde oynatacak, sadece kasa için nasıl bir şey almamız gerekir sizce? Fiyat belirtmedim, bir önceki cümledeki koşulları sağlasın yeterli. Bir de hazır sistem veya toplama arasında ne gibi farklılıklar oluyor? Daha uyguna mı geliyor kendin parça parça alınca? Acelem yok, boş zamanım bol.
20-30 arası sistem pahalı mı sizin için ona göre bakayım. Ayrıca evet hazır sistem daha uygun olur.

Bu öneri fiyat belirtmediğin için geçerli.

RAM: 32 GB DDR5 CL 36 6000 MHz.
SSD: Samsung MZ-V9P1t0bw 990 Pro 1 TB.
Ekran kartı: Gigabyte Aero 4080 16 GB.
Anakart: Gigabyte Z790 Aorus Elite AX v1.1
İşlemci: Intel Core i7-13700K

Bu sıvı soğutucum.

Bu PSU'm.

Bu da kasam.

Şöyle bir sistem diziyorsun kafan rahat bir şekilde istediğini oynuyorsun (sistem şahsıma ait)

20-30 arası sistem pahalı mı sizin için ona göre bakayım. Ayrıca evet hazır sistem daha uygun olur.
@cihan aktar Hocam yukarda cümlede yazdım ya, o şartları bana sağlasın, bütçe serbest. Ordan yukarısına ihtiyacım yok. Yeni nesil oyunlar vs pek ilgimi çekmiyor, gereksiz uçmaya gerek yok. 144hz monitörüm var, 1080pden yukarı oynamam zaten. Ama almışken şu da olsuna açığım.

Son düzenleme:
Hocam yukarıda cümlede yazdım ya, o şartları bana sağlasın, bütçe serbest. Oradan yukarısına ihtiyacım yok. Yeni nesil oyunlar vs pek ilgimi çekmiyor, gereksiz uçmaya gerek yok. 144Hz monitörüm var, 1080P'den yukarı oynamam zaten. Ama almışken şu da olsuna açığım.

Yukarıda önerdiğim sistemi ben toplamda 85.000'e getirdim param çok ve ömrü uzun olsun dersen bakmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı