Yüzdeki ince sakallar nasıl tamamen alınır?

Hocam bende aynı yaştayım sakalım neyse de bıyığım 1-2 haftada hemen çıkıyor. Fotoğraf çekerken daha geçen kestim diyorum çöp duruyor. Tamamen durduramam ama ne yapayım makineden devam mı?
Sıfıra yakın kesen makinelerde devam et. Tüy gibi çıkan ergenlik bıyıklarını kesince tekrar uzadığında kötü çıkmaz. Kötü duruyorsa sıfıra yakın alman lazım.

Sıfıra yakın kesen makinelerde devam et. Tüy gibi çıkan ergenlik bıyıklarını kesince tekrar uzadığında kötü çıkmaz. Kötü duruyorsa sıfıra yakın alman lazım.
Ne bileyim ben 3-4 kez üstünden geçe geçe yapıyorum. Şuan kenarları tüy gibi ortaları yani dudak üstü kıl gibi çıkıyor. Sakallarım da çıkıyor ama ortası boş oluyor hocam neden?

Ne bileyim ben 3-4 kez üstünden geçe geçe yapıyorum. Şuan kenarları tüy gibi ortaları yani dudak üstü kıl gibi çıkıyor. Sakallarım da çıkıyor ama ortası boş oluyor hocam neden?
Sizin makine biraz kötü demek. 20 olduk makineyle devam. Yine o resimdeki lekeler olmayacak kadar kısa kesebiliyorum.

Ortası ileride düzelir.

Ortası boşsa seyrek çıkıyodur zamanla ilerler orası. Ben jilete makine artık sıfıra alamayacak duruma geldiği gün vurmuştum. Şimdi artık jilet bile yetmiyor :)

Powertec TR-1818 Sakal Ense Çizim Tıraş Makinesi kullanıyorum.
O makine pek güzel almıyor. Biraz paraya kırarsanız benim dediğim Philips'ler güzel kediyor. Hâla o modellerden devam ediyorum. Ömrü de uzun olur o makinenin.

Her gün sakalımı sıfırlamam gerekiyor. Jilet her gün kesince deri bırakmadığı için bununla devam ediyorum, gayet güzel alıyor.

O makine pek güzel almıyor. Biraz paraya kırarsanız benim dediğim Philips'ler güzel kediyor. Hâla o modellerden devam ediyorum. Ömrü de uzun olur o makinenin.

Her gün sakalımı sıfırlamam gerekiyor. Jilet her gün kesince deri bırakmadığı için bununla devam ediyorum, gayet güzel alıyor.
İleride alırım muhtemelen hocam. Bir de hocam ayıp olmazsa malum yeri ben ara sıra jiletle alıyorum ama köpük falan etmiyorum. Direk ne var ne yok alıyorum ne sivilce çıkıyor nede bir şey alıyor. Sadece aldıktan 3-4 gün sonra gürleşiyor yavaş yavaş. Bir sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı