Yüzüklerin Efendisi tek cilt olarak mı yoksa tek tek mi alınmalı?

Tek cilt olanın puntosu gerçekten de küçük ve göz yorucu ancak sıkıntı olmaz dinlene dinlene okurum derseniz alınabilir.
Hocam sizde var galiba. Rica etsem yazı puntosunun fotoğrafını atar mısınız?

Tek cilt olanı ara vererek okuyacaksanız tek cilt olan daha makul. Lakin ben hem ara vermeden okuyacağım hem de yanımda taşıyacağım derseniz tek tek almak daha mantıklıdır.

Tek cilt olanı ara vererek okuyacaksanız tek cilt olan daha makul. Lakin ben hem ara vermeden okuyacağım hem de yanımda taşıyacağım derseniz tek tek almak daha mantıklıdır.
Yok hocam yanımda taşımıyorum. Evde okuyorum. Büyük ihtimalle ciltli alacağım gibi. Hem daha ucuz hem de baya şık duruyor.

Benim gibi kararsız kalan arkadaşlar için son bir güncelleme yapayım. Mağazaya gittim ve her iki basımı da inceledim. Açıkçası tek cilt beklediğim gibi değildi kalite olarak. Kapağı kartondu. Çok sağlam durmuyordu. Fakat tabi kitap güzel duruyor. Ağırlık olarak bence abartıldığı kadar yok. Gayet okunabilir. Puntosu da öyle çok küçük değil. Tabi tek cilt olduğu için normale göre küçük fakat okumayı biraz zorlaştırır o kadar. Açıkçası ben okuma kolaylığı açısından ve teklilerin kalitesi hoşuma gittiği için onları satın aldım. Okuma kolaylığı için 3'lü. Görünüş için tek cilt alabilirsiniz. Açıkçası eğer çok hoşuma giden bir seri olursa koleksiyonluk tek cilt alabilirim. Baya hoş duruyor ne kadar kapak kalitesini beğenmesem de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı