YUMİ İle Backtrack 5 Multiboot Yapımı

Roq TyTaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yumi adlı programla multiboot USB hazırlama yapıyordum ve içerisine birde backtrack 5 işletim sistemini de atmak istedim fakat işletim sisteminin türünü bilmediğimden atamadım.

Adsız.jpg

Yabancı forumlarda yukarıdaki resimdeki gibi Backtrack 5 (Penetration Testing) seçeneğini seçeceksiniz demişler. Fakat benim indirdiğim Yumi programının versiyonu daha yüksek bu yüzden öyle bir seçenek yok ama resimdeki Yumi versiyonu daha eski bir versiyona ait. Normalde o versiyonu indirip işlemi tekrardan başlatırdım fakat şuan saten Windows 7, 8, 10 işletim sistemlerini USB'ye attım. Baştan başlamak yerine eğer bilen varsa Backtrack 5 için seçmem gereken işletim sistemi türünü söyleyebilecek birileri var mı ?

En altta "Try Unlisted ISO (GRUB)" seçeneğini seçip deneyebilirsin. Eğer açılmazsa "View or Remove Installed Distros?" seçeneğinden kaldırabilirsin. Sonucu da bizimle paylaşabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı