Yumuşak pedli, USB girişli, yaylı kafa bantlı kulaklık önerisi

Bütçe
1000-1500

ahmetdemirexe

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu eski tip cırt cırtlı kafa bantları değil de yaylı kafaya göre boyutlanan kafa bantlı, yumuşak pedli ve bilgisayarımdaki jak girişinde hoparlörüm sürekli olarak takılı duruyor hem bu yüzden hem de kalitesinin daha iyi olabileceğini düşündüğüm için USB girişli bir kulaklık arıyorum. Ortalama bütçem 1000-1500 TL.

Trust GXT 350 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Aktif olarak bu kulaklığı kullanıyorum sesinden ve mikrofonundan memnunum fakat kulak pedleri 1 saat kullanımdan sonra çok fazla baş ağrısı yapıyor.

Arkadaşlar merhaba bu eski tip cırt cırtlı kafa bantları değil de yaylı kafaya göre boyutlanan kafa bantlı, yumuşak pedli ve bilgisayarımdaki jak girişinde hoparlörüm sürekli olarak takılı duruyor hem bu yüzden hem de kalitesinin daha iyi olabileceğini düşündüğüm için USB girişli bir kulaklık arıyorum. Ortalama bütçem 1000-1500 TL.

Aktif olarak bu kulaklığı kullanıyorum sesinden ve mikrofonundan memnunum fakat kulak pedleri 1 saat kullanımdan sonra çok fazla baş ağrısı yapıyor.
Blackshark v2 önereyim hocam size.

•Blackshark V2X
•HyperX Cloud Alpha
•Corsair Void Elite

Hocam Allah aşkına siz de Blackshark önermişsiniz niye beğenmiyorum attınız?
Galiba bilgin yok ? Blackshark V2X, V2 ve V2 Pro modelleri bulunuyor. V2X 900₺, V2 1900₺, V2 Pro 3000₺. Dediğiniz kulaklığın (V2) artıları var tabii ki V2X'e göre ama bütçesini aşıyor.

•Blackshark v2X.
•Hyperx Cloud Alpha.
•Corsair Void Elite.

Aralarından sadece Corsair USB girişli fakat onun da yorumlarında herkes mikrofon kalitesinden ve %70 ses düzeyi üzerinde cızırtıdan şikayetçi fakat bütçeme uyuyor görünüyor biraz daha araştırma sonrasında Corsair'ı tercih edebilirim gibi görünüyor teşekkürler şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı