Yurt dışı 13 Pro mu yurt içi S23 mü?

İki telefon arasında kaldıysan iPhone 13 Pro derim. Lâkin garantisi ve başının Türkiye'de ağırmaması için yurtiçi cihaz tercih etmeni öneririm. Kendin gidip o ülkeden alacaksan o zaman yurtdışından alabilirsin.

İki telefon arasında kaldıysan iPhone 13 Pro derim. Lâkin garantisi ve başının Türkiye'de ağırmaması için yurtiçi cihaz tercih etmeni öneririm. Kendin gidip o ülkeden alacaksan o zaman yurtdışından alabilirsin.
S23 donanım olarak çok daha iyi. Nasıl iphone 13 pro daha iyi olabilir?

S23 donanım olarak çok daha iyi. Nasıl iphone 13 pro daha iyi olabilir?
Donanım olarak bakarsak Samsung evet biraz iPhone'dan iyi görünebilir. iPhone'u iPhone yapan iOS'dur. Kamerası, cihaz performansı yine de bir çok Android telefonu ikiye çarpıyor. Samsung S23'ü 3 sene kullanabilirsen iPhone'u 7 sene kullanabiliyorsun. İkinci el satmaya kalktığında Android cihazlar gibi kolay kolay değer kaybetmiyor. iPhone'u alırsan ne demek istediğimi anlarsın. Android gibi kasma donma yapmaz iPhone. Beni yanlış anlama ama Android=para tuzağı benim gözümde.

Son düzenleme:
14 Pro'ya da 14 Pro Max almayacaksan S23 almanı tavsiye ederim.
Geçen konuda sana Fanboy diye saldırdılar Kral. Bilmiyorlar doğruyu savunduğunu. Ben de bu tercih seçenekleri açısından S23 diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım olarak bakarsak Samsung evet biraz iPhone'dan iyi görünebilir. iPhone'u iPhone yapan iOS'dur. Kamerası, cihaz performansı yine de bir çok Android telefonu ikiye çarpıyor. Samsung S23'ü 3 sene kullanabilirsen iPhone'u 7 sene kullanabiliyorsun. İkinci el satmaya kalktığında Android cihazlar gibi kolay kolay değer kaybetmiyor. iPhone'u alabilirsen ne demek istediğimi anlarsın. Android gibi kasma donma yapmaz iPhone. Beni yanlış anlama ama Android=para tuzağı benim gözümde.
İphone'u alabilirsin kısmını sanırım anlamadım. 13 pro max ve 14 pro max kullandım. Telefon güzel miydi? Kesinlikle güzeldi. Fakat burada bence S23 almak daha mantıklı. Android para tuzağı değildir. İşlemcisi gayet güzel donanımı da gayet güzel. Bu da para tuzağı olmadığını gösterir.

Geri
Yukarı