Yurt dışı cihaza erkenden IMEI uyarısı geldi

deniz8943

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birkaç gün önce (pazartesi) cihazı yurt dışı telefon satan yerden aldım ve Ağustos'ta IMEI atarız dedi fakat az önce 4 ay süre verildi, normal mi?

IMG_20240117_213622.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelmesi gayet doğal, 4 ay 1 sim slotu için geçerli cihaz çift sim diye tahmin ediyorum, 120 gün sonra diğer sim slotuna takarsınız 4 ay daha gider.

Birkaç gün önce (pazartesi) cihazı yurt dışı telefon satan yerden aldım ve Ağustos'ta IMEI atarız dedi fakat az önce 4 ay süre verildi, normal mi?

Eki Görüntüle 2087846
Bende de aynısı olmuştu şansa bağlı mesajlar hocam dogruysa doğrudur değilse 1-2 yıl götürebilir. 2021 Mart ayında alınan telefon 1 ay oldu imeisi yeni gitti.

Birkaç gün önce (pazartesi) cihazı yurt dışı telefon satan yerden aldım ve ağustos'ta IMEI atarız dedi fakat az önce 4 ay süre verildi, normal mi?

Eki Görüntüle 2087846

Cihazınız yurt dışı olduğu için her 1 SIM girişiniz için yasal olarak 4 ay kullanım hakkınız var 2 SIM girişi olduğu için ağustos ayına kadar yasal şekilde kullanabiliyorsunuz. Daha sonra şebeke gidecek. Satıcı bu yüzden agustosa kadar böyle kullan kapanacağı zaman yazılım atarız demiş herhangi bir sorununuz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı