Yurt dışı iPhone 11 mantıklı olur mu?

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, yurt dışı iPhone 11'ler hem fiziksel SIM hemde eSIM olmak üzere 8 ay SIM kartı destekliyormuş. Bende zaten Redmi Note 8 Pro var aklıma birşey geldi bu dediğim cihazlar 7000 TL gibi bir fiyatı oluyor ben gidip 8 ay boyunca iPhone 11 kullanıp kalan 4 ay Redmi kullansam sizce mantıklı olur mu?

Aynı setup var bende dostum. Note 8 ve iP11
iP 11 kapandığı zaman yine kullanmaya devam ediyorum sadece internet paylaşmak için Note 8'i kullanıyorum. Telefonla çok işim olmadığı için beni rahatsız etmiyor, aramalar ve sms için Note 8'i kullanıyorum onun dışında her işimi iP11de görüyorum.

8 ay sonra iPhone kullanılmayacaksa bence mantıksız olur (süreç nasıl işliyor bilmiyorum)
Hayır kullanıyorum sadece aramaları yanımda taşıyacağım Redmi ile yapacağım.

Aynı setup var bende dostum. Note 8 ve iP11
iP 11 kapandığı zaman yine kullanmaya devam ediyorum sadece internet paylaşmak için Note 8'i kullanıyorum. Telefonla çok işim olmadığı için beni rahatsız etmiyor, aramalar ve sms için Note 8'i kullanıyorum onun dışında her işimi iP11de görüyorum.
iPhone 11 ile Redmi arasında çok fark görüyor musun?

Hayır kullanıyorum sadece aramaları yanımda taşıyacağım Redmi ile yapacağım.

iPhone 11 ile Redmi arasında çok fark görüyor musun?
kesinlikle görülüyor. iP11'de uygulama arası olsun uygulama içi olsun aşırı akıcı. Note 8'in yavaşlığından sonra ilaç gibi geldi. En son iPhone 4s'de bırakmıştım seriyi iP11'den sonra aklım başıma geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı