Yurt dışı iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Bilgisayar oyunlarını nasıl oynatıyormuş? İlk defa sizden duydum. Ve geçici kayıt diye birşeyinde olduğunu zannetmiyorum özellikle Apple cihazlar üzerinde.

Hocam Resident Evil 4-village, Assassin's Creed Mirage bir de 1-2 oyun daha vardı tam hatırlamıyorum arkadaş galiba bunlardan bahsediyor.Ama bunları oynamak için alınacaksa kesinlikle alınmamalı bence.

Bilgisayar oyunlarını nasıl oynatıyormuş? İlk defa sizden duydum. Ve geçici kayıt diye birşeyinde olduğunu zannetmiyorum özellikle Apple cihazlar üzerinde.

Hocam bir sürü bilgisayar oyununu oynatıyor Far Cry, Assassin's Creed, Resident Evil

Hocam Resident Evil 4-village, Assassin's Creed Mirage bir de 1-2 oyun daha vardı tam hatırlamıyorum arkadaş galiba bunlardan bahsediyor. Ama bunları oynamak için alınacaksa kesinlikle alınmamalı bence.

Daha yok muydu eklenmeyecek mı?

Hocam Resident Evil 4-village, Assassin's Creed Mirage bir de 1-2 oyun daha vardı tam hatırlamıyorum arkadaş galiba bunlardan bahsediyor. Ama bunları oynamak için alınacaksa kesinlikle alınmamalı bence.

Düz 15 mi alsam acaba yurt içi

Ya normal iPhone 15 ya da yurt dışı 15 Pro Max o konuda yardım istiyorum kendisi bana S24 Ultra önerdi fakat iPhone istiyorum.
Normal 15'in ekranı 60hz ve telefotosu yok. 15 Pro Max daha iyi olur o yuzden. S24 Ultra da çok güzel cihaz bu arada. Ben Android sevdiğim için S24 Ultra alırdım.

Geri
Yukarı