Yurt dışı S23 Ultra kullanım süresi ne kadar?

İyi fiyata almışsın hayırlı olsun.
Teşekkürler hocami daha iyisi sizin olsun. Aslında sarı sitede daha iyi fiyatlara satanları gördüm ama yakınımdan aldığım için fiyatta fazla pazarlık yapmak istemedim. Telefonun jelatinlerine kadar duruyor, tertemiz ve yedek telefon olarak kullanıldı. Aklımda S23 vardı ama zoom, ekran ve batarya konusunda Ultra modeli daha mantıklı geldi. Doğru tercih yaptığımı düşünüyorum. Mobil veri ve ya wi-fi fark etmeksizin 9-9.5 saatin üzerinde ekran süresi alıyorum.

Teşekkürler hocami daha iyisi sizin olsun. Aslında sarı sitede daha iyi fiyatlara satanları gördüm ama yakınımdan aldığım için fiyatta fazla pazarlık yapmak istemedim. Telefonun jelatinlerine kadar duruyor, tertemiz ve yedek telefon olarak kullanıldı. Aklımda S23 vardı ama Zoom, ekran ve batarya konusunda Ultra modeli daha mantıklı geldi. Doğru tercih yaptığımı düşünüyorum. Mobil veri veya Wi-Fi fark etmeksizin 9-9.5 saatin üzerinde ekran süresi alıyorum.

Doğru tercih yapmışsınınız S23 Ultra zaten S23'ten kat kat üstün bir telefon bende araştırıyorum S23 Ultra.

Yeni konular

Geri
Yukarı