Yurt dışından kulaklık getirtmek

Bildiğin üzere pek bilgim yok kulaklık konusunda :) Tiamat neredeyse 2-3 katı daha pahalı sonuçta. Bir gideri olmalı diye düşünüyorum.
Krakenin tasarımı da hoş aslında, dışarıda da kullanılabilir cinsten. Tiamatın ses kontrol ünitesi bile avucum kadar, tamamen oyun amaçlı.
DR'de 350 liradan satılıyor, aslında gidip test etmek lazım. 300 liradan bulabileceğim yerler var mı ?
Hocam pek anlamam bu işlerden ama Logitech alıp rahata ermek varken neden bu kadar zahmete giriyorsunuz ki ? Bildiğim kadarıyla kulaklıkları da çok kaliteli. Tabi karar sizin.

Sen neden kulak içi kulaklık bakmıyorsun ? En rahat ve kullanışlı olanları o türler ama kulağa girdiği için temizliğe biraz dikkat etmek gerekiyor.

Logitech kaliteli ürünler üretiyor ancak G serisi kulaklıkların performansı beni hiç tatmin etmedi.
En düşük model olan G230'un kalbosu bozuluyor gidiyor, 930'un bile mikrofonu eriyip gidiyor :)

Ben performansından ve kalitesinden memnun kalacağım bir kulaklık istiyorum. Ayrıca Razer da oldukça kaliteli ürünler üreten bir marka.
Razer'ı kötü falan sanmayın, aksine oldukça iyi bir marka.

Kulak içi kulaklıktan nefret ederim, elle tutulur bir şeyler istiyorum, dış dünyadan kopartan bir şeyler istiyorum.

Asla Razeri kötülemiyorum, oldukça kaliteli bir marka. Benim anlatmak istediğim bu kadar uğraşacağınıza hem garantili hem kaliteli bir ürün alın demekti.
Peki Türkiye de spot gibi yerlerde bulamaz mısınız dediğiniz kulaklığı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı