Yurt dışından telefon alsam sıkıntı çıkarır mı?

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
Eğer telefon alırsam yurt dışından alabilirim diye düşündüm ama telefon burada çalışır mı sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer pasaportuna işletirsen sıkıntı çıkmaz. Diğer bir çözüm yolu ise sahte IMEI attırmak ama bu pek sağlıklı değil telefonu kullanmaya başladıktan 5-6 ay sonra telefon kilitlenebilir ve tekrar IMEI attırmak zorunda kalırsın ki bunu da 50 TL ye yapıyorlar.
Fakat pasaporta işletirsen ömürlük kullanırsın bu işlemde 150 TL diye hatırlıyorum.

Apple alırsan garantiye bile girmiyor. Samsung alacaksan 2000 TL verirsin sen Türkiye'ye gelene kadar o telefon 250 TL'ye düşer zaten. Sıkıntı etme yani.

Bu kadar yorumdan sonra vazgeçtim. :LOL: Peki aynısı başka şeylerde de geçerli mi? Mesela monitör alsam sorun çıkar mı?

Zaten her şeyi kazık alıyoruz daha ek vergiler de gelecek. Hayır niye bakmıyormuş anlamadım saçmalığa bak. Sallıyorum ASUS'tan bir şey aldık ha ABD ha Türkiye ne farkeder. Neyse sağolun almayacağım yurtdışından bir şey.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı