Yurtiçi Kargo "taşıma durumunda" ne demek?

ShoviXXS

Decapat
Daha fazla  
Cumartesi sipariş GameGaraj'dan sipariş ettiğim ekran kartı dün sabah 09:19 da yurt içi Çengelköy/Üsküdar şubesine verildi ve akşam 21:45'te taşıma durumunda olarak gösteriyordu şu an itibarıyla hiçbir güncelleme yok acaba yanlış bir yere kargolanmis olabilir mi ya da deprem yüzünden karışıklık olabilir mi?

İstanbul Maltepe'de oturuyorum bu arada belirtmeyi unutmuşum.

Cumartesi sipariş GameGaraj'dan sipariş ettiğim ekran kartı dün sabah 09:19 da yurt içi Çengelköy/Üsküdar şubesine verildi ve akşam 21:45'te taşıma durumunda olarak gösteriyordu şu an itibarıyla hiçbir güncelleme yok acaba yanlış bir yere kargolanmis olabilir mi ya da deprem yüzünden karışıklık olabilir mi?

İstanbul Maltepe'de oturuyorum bu arada belirtmeyi unutmuşum.

Yolda olduğunu gösterir taşıma durumu bu site daha detaylı gösteriyor.

yurtiçi kargo hafta sonlarına doğru yani cuma cumartesi günü yoğun olurlar genelde cumartesi teslimatları sıkıntı oluyor taşımada görünüyor ise sistemden sadece şube girişlerini görürsün bulunduğun adresin şubesine girip taşımaya geçtikten sonra ortalama 2 saat içerisinde teslimat yapabiliyorlar sistem güncellemeleri ancak mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir sabah:09:00 Akşam:17:00 şirket girişleri içinse durum değilmektedir akşam 19:00 da kargo teslimi yapılıyor şirketler tarafından gönderi oluşturulduğunda sisteme yansıyor.

Yurtiçi Kargo hafta sonlarına doğru yani cuma cumartesi günü yoğun olurlar genelde cumartesi teslimatları sıkıntı oluyor taşımada görünüyor ise sistemden sadece şube girişlerini görürsün bulunduğun adresin şubesine girip taşımaya geçtikten sonra ortalama 2 saat içerisinde teslimat yapabiliyorlar sistem güncellemeleri ancak mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir sabah:09:00 akşam:17:00 şirket girişleri içinse durum değilmektedir akşam 19:00 da kargo teslimi yapılıyor şirketler tarafından gönderi oluşturulduğunda sisteme yansıyor.

Dediğin gibi bir anda taşıma durumdan dağıtıma geç 2 gündür paso sayfa yenilıyorum.

Geri
Yukarı