Z11 Neo vs Graphite 230T

SedatYekta

Kilopat
Daha fazla  
Şu ana kadar Zalman Z11 Neo da kararlıydım fakat son anda Corsair Graphite 230T Kalbimi çaldı gerek görünüş gerek içi olsun ama görünüşe aldanmayıp size sorayım dedim benim planım kasaya 550 TL bütçe ayırmak . Bu bütçeye uygun başka kasa önerileriniz varsa beklerim :)
Corsair Graphite 230T
CORSAIR CC-9011038-WW 230T Graphite Series USB3.0, Pencereli, Turuncu ışıklı, Turuncu Kasa
ZALMAN ZM700-LX 700W 80+ Kutusuz Güç kaynağı
Z11 Neo
ZALMAN Z11 Neo 700LX USB 3.0 Mid Tower ZM700-LX 700W 80+ Kasa

Aynı ikilemde kalmıştım. Şu videoyu izledikten sonra Z11 NEO seçtim.

230T:
  • Üst ve altta toz filtresi yok.
  • Malzeme kalitesi kötü.

Dakika: 3.30'da ki olaydan sonra vazgeçmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı ikilemde kalmıştım. Şu videoyu izledikten sonra Z11 NEO seçtim.

230T:
  • Üst ve altta toz filtresi yok.
  • Malzeme kalitesi kötü.

Dakika: 3.30'da ki olaydan sonra vazgeçmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de gördün bildiğin lastikten yapmışlar :D
Cevabın için çok teşekkürler :)

Kesinlikle Zalman Z11 Neo şu an en iyi kasalardan biri benim gözümde bütçesi olan kesinlikle bu kasayı tercih etmeli hem görünümü çok güzel hemde malzeme kalitesi iyi.

Kesinlikle Zalman Z11 Neo şu an en iyi kasalardan biri benim gözümde bütçesi olan kesinlikle bu kasayı tercih etmeli hem görünümü çok güzel hemde malzeme kalitesi iyi.
İçi dar gibi geldi bana dış görünüş açısından iki kasa da çok güzel heavystorm01 in imzasına baktım z11 sıkışık geldi gözüme

Z11 NEO'dan ben memnunum. Görünümü çok hoş. Kasanın hava akışı gayet yeterli. En büyük kule tipi soğutuculardan birini kullanıyorum. Rahatlıkla sığıyor. Üst kısma 240MM radyatörlü sıvı soğutucuları takabilirsin.

Z11 NEO'dan ben memnunum. Görünümü çok hoş. Kasanın hava akışı gayet yeterli. En büyük kule tipi soğutuculardan birini kullanıyorum. Rahatlıkla sığıyor. Üst kısma 240MM radyatörlü sıvı soğutucuları takabilirsin.
Tamam kararım Z11 NEO dan yana olacak. Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı