Z2, S5, G3 Hangisi alınmalı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S5 tavsiye etmem. Knox sayacı var çünkü. LG G3 derim Z2'nin tasarımı hoşuma gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıktığında note N7000 ve o zaman super bir telefondu. Ama aldıktan 2 ay sonra telefon sayfa geçisleri vs. gibi şeylerde donmaya basladı.. Biraz araştırdım ve arayuzdenmis halada ole samsung...Bence çin malının iyileştirilmiş hali..

Sen samsung kullandım dedın ya hanı hangı modelı kullandın acaba? S mı kasıyor anlamadım.

S5 tavsiye etmem. Knox sayacı var çünkü. LG G3 derim Z2'nin tasarımı hoşuma gitmedi.
Ben de öyle dusunuyorum.

Kesinlikle LG G3 şuan piyasadaki en şık ve performansa zaten birşey denmez, en iyi telefon diyebiliriz..

Ben sana bildiğim olumsuzluklarını söyleyeyim zaten olumlular biliniyor genelde. G3'e gelecek olursak özellikleri çok iyi fakat bence QHD ekran o telefona fazla gelmiş. İyi olabilir ama birincisi bataryayı çok tüketecek ve 3 telefonun da snapdragon 801 olduğunu düşünürsen aynı oyunda en düşük performansı G3 verecektir QHD çözünürlük dolayısıyla.

S5 bence biraz fazla klasik ve bence plastik telefonda çok iyi olmuyor. Son olarak ise 2 GB RAM var. Şimdilik yetse de Android'in sürümleri arttıkça ve oyunlar geliştikçe o bile yetmeyebilir diye düşünüyorum. Z2 ise bence özellikleri bayağı güzel.

Bence onun tasarımı kaba gelmiyorsa hoşuna gidiyorsa alınabilir ama işte o da bence 5.2" telefonlara göre biraz daha kaba geliyor. 3200 mAh bataryayla da pil konusunda bu üçü arasında en iyisi diye düşünüyorum.

Sağolun arkadaslar. Şuan aklımda S'in 32 GB'lık modelıyle G3'ün 32 GB'lık modelı var. G3 bir tık daha önde fakat soyle bır sorum olacak: Alı Gungor youtube da paylasmıs s5 in vıdeosunu. Öve öve bititrememıs ve parmak ızı okuyucuyla guc tasarrufuda olunca bılemedım sımdı.

Parmak izi okuyucu bir telefondaki en gereksiz özellik. Motorla Atrix'de vardı bir kere bile kullanmadım. Samsung alma. G3 ya da Z2.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı