Z3C vs C5 Ultra vs LG G3

Coovahkon

Hectopat
Daha fazla  
Z3C 1250
C5 Ultra 1215
LG G3 32 aslında 1100'e gelecekti ama word kart bulamadım. 50 ordan gitti. Satılan ürün kalktı. 20 lira fazladan satışa sunuldu. %7 indirimi kaçırdım oldu. 1259 lira diğerlerine de 50 lira fazla ödemiş oluyorum yine.

Tavsiye verin. Hangisini alayım? Performans açısından, güncellik açısından. Film dizi izleyeceğim. Oyun oynarım ama aşırı derecelerde değil. Yakın bir zaman da tekrar olur mu bu indirim? (Gittigidiyor %7 indirimi)

LG G3 hariç diğerleri ödeme kısmında kaldığı için kullanılabilir gösteriyor. O bir sorun çıkartır mı?

Screenshot_2015-09-19-00-24-56.jpg
Screenshot_2015-09-19-00-25-44.jpg

Lg G3, Zenfone 2 ve C5 Ultra bunlar arasında kaldım.

Telefonda yapacaklarım;
Film, dizi video izlerim
Oyun oynarım ama fazla değil
Kamera tatmin etsin
Performans, güncelleme konusunda sıkıntı çıkmamalı.

Telefonu alınca uzun bir sure kullanacağım, alacak oldum bir kaç sefer acaba bu telefondan pişman olurmuyum diye alamadım.

Farklı tavsiyelerde de bulunabilirsiniz.
İşimi görecekse fiyatı düşük de olabilir.

Lg G3, Zenfone 2 ve C5 Ultra bunlar arasında kaldım.

Telefonda yapacaklarım;
Film, dizi video izlerim
Oyun oynarım ama fazla değil
Kamera tatmin etsin
Performans, güncelleme konusunda sıkıntı çıkmamalı.

Telefonu alınca uzun bir sure kullanacağım, alacak oldum bir kaç sefer acaba bu telefondan pişman olurmuyum diye alamadım.

Farklı tavsiyelerde de bulunabilirsiniz.
İşimi görecekse fiyatı düşük de olabilir.
G3 şu anda %7 indirimle birlikte 1189 TL. Kriterleriniz şunlar: LG G3'ün sık görülen ısınma sorununa katlanabilecekseniz alın derim, ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum sorunsuz fakat elbette ki tüm cihazlar gibi uzun soluklu oyunlarda 2k ekran sebebiyle de birazcık daha fazla ısınıyor, sizi korkutmayayım şimdi yerli yersiz. G3'ün mükemmel bir ekranı var bu arada. Ek olarak alacaksanız en azından 507k serisinden olmasına dikkat edin. Ben şu anda 508k serisini kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı