Zalman R1 Kasayı Önerir misiniz?

Tamam o zaman. @Silinen üye arkadaşımızdan inceleme gelince kesin sonucu görürüz. Öyle bir şey varsa önermeyebilirim bu kasayı daha. Çünkü arkadaşımda da bu kasa var ve böyle bir sorun yok. Revizyon filan değişmiş olabilirse böyle bir sorun ortaya çıkmış olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Connor
Adam kırıp masaya koyuyor arkadaşının bu kasayı kullandığına emin misin ?

Senin görüşüne göre tüm kasalar saçmalık o zaman, boşuna vida yapmışlar o halde üreticiler bu kasa gibi yapsa ne güzel olur.

Kasa stokta bitmiş bugün aştığımda sipariş bölümünde iptal yazısını gördüm. :( Madem stokta bitti neden kaldırmıyorsun be adam!! :mad:

112.png

www.exa.com.tr: Zalman R1 Mid Tower Kasa Siyah / PSU YOK | Kasalar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş

Zalman R1 Mid Tower Kasa Siyah / PSU YOK :: www.temizavm.net

@[URL='https://www.technopat.net/sosyal/%C3%BCye/connor.13676/']Connor @Silinen üye[/URL] Sence bunlar güvenilir mi ? Exa güvenilir diye biliyorum ama yinede danışayım dedim. :)

Ben az önce Zalma'nın yeni kasası Z11 Neo siparişi verdim. :) Görüntüsü iç hacmi beni benden aldı. İstersen bekle ben incelemeyi yapayım ondan sonra al. :)

Görüntüsü iç hacmi beni benden aldı. İstersen bekle ben incelemeyi yapayım ondan sonra al. :)

Sağolun fakat benim bütçem yetmiyor en fazla 180.

Corsair Carbide Spec-01 gördüm PSU'suz modelini onu düşünüyorum fakat Zalman R1 arasında kaldım. :(

www.hepsiburada.com: Corsair Carbide SPEC-01 Kırmızı Ledli Mid Tower Siyah Kasa Fiyatı

www.exa.com.tr: Zalman R1 Mid Tower Kasa Siyah / PSU YOK | Kasalar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş

Corsair vatan mağazasında görmüştüm resimdekine göre çok küçük gibi geldi bana ki ama zalman R1'in boyutu bilemeyiz ama muhtemelen birazda olsa büyük olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı