Zalman Z5 kasası hangi sıvı soğutmaları destekler?

ghostnet

Kilopat
Zalman Z5 kasamın hangi sıvı soğutmaları (radyatör boyutu olarak) desteklediğini gösterecek bir bilgi bulamadım. Aklımda iki tane 120mm (240 mm'yi kasanın desteklemediğini düşündüğüm için (ama emin değilim) sıvı soğutma var. Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasaların çoğu sıvı soğutma desteklemiyor. Keza ben de bir bilgi bulamadım bununla ilgili.

İki tane 120 alsanız bir işe yaramaz zaten, bir tane sıvı soğutma bir tane işlemciyi soğutur. İki tanesini bir işlemciye takma gibi bir durum yok.

Bu kasaların çoğu sıvı soğutma desteklemiyor. Keza ben de bir bilgi bulamadım bununla ilgili.

İki tane 120 alsanız bir işe yaramaz zaten, bir tane sıvı soğutma bir tane işlemciyi soğutur. İki tanesini bir işlemciye takma gibi bir durum yok.

Aklımda almayı düşündüğüm iki seçenek var demek istemiştim.
En azından ML120'nin yeterli olduğu ve kasaya sığacağı kanaatindeyim. Aldıktan sonra tecrübelerimi paylaşacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı