Zalman ZM-600 PSU MSI B450-A Pro Max'ı besleyebilir mi?

Bütçe
5000

limpeex

Centipat
Daha fazla  
Selam, bilgisayar topluyorum ve MSI B450M-A Pro anakartı, Zalman ZM-600 güç kaynağı besleyebilir mi diye sormak istiyorum.

Besler ama sıfır alıyorsanız mantıksız. Sistem için bütçe verin, önerelim.
Selamlar, bilgisayar topladığımı söyledim ama sadece anakart ve islemcimi değiştirecektim anakartı 0, işlemciyi ise 2. El almayı planlıyordum. Bütçem CPU, PSU ve Anakart için toplam 5000 tl.

Kullanacağın ekran kartı işlemci sıvı soğutucu gibi özelliklere bağlı bir durum. Dümdüz anakartı uyumlu olduğu sürece her PSU besler.

R9 380 4 GB OC
Ryzen 5 3500X
Sıvı soğutucum mevcut değil. Toplam 6 tane fan var.

Son düzenleme:
Selamlar, bilgisayar topladığımı söyledim ama sadece anakart ve islemcimi değiştirecektim anakartı 0, işlemciyi ise 2. El almayı planlıyordum. Bütçem CPU, PSU ve Anakart için toplam 5000 tl.

R9 380 4 GB OC
Ryzen 5 3500X
Sıvı soğutucum mevcut değil. Toplam 6 tane fan var.
PSU değişmene gerek yok şuanlık, anakart ve işlemci al. İşlemciyi de 2.elden 5600 falan bulursun diye düşünüyorum.

PSU değişmene gerek yok şu anlık, anakart ve işlemci al. İşlemciyi de 2.elden 5600 falan bulursun diye düşünüyorum.

Gönderdiğin anakart mı aşağıdakini mi tercih edersin.

Anladım. İşlemci olarak ne önerirsiniz civarımda 5600 bulamadım bir tane var onun da fiyati 4.300 sıfır fiyatında satiyorlar.
3.5K civarı da ilanlar var, pazarlıkla düşürürsün bence. Sadece sarı sitede değil başka sitelerede bak. Ek olarak Tecnopath'ada konu açabilirsin 2.el alım satım bölümüne.

3.5k civarı da ilanlar var, pazarlıkla düşürürsün bence. Sadece sarı sitede değil başka sitelerede bak. Ek olarak tecnopath'ada konu açabilirsin 2.el alım satım bölümüne.

Hocam civarımda hiç bulamadım diğer sitelerde de zaten test yapmadan almak istemiyorum. 3500X buldum yakınımda o uygun mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı