Zenfone 2'den Zenfone 3 Max veya Laser'e Geçmek

• Konuyu başlatan zzaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 715

zzaf

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknolojileri
Arkadaşlar bende Zenfone 2 var. Bildiğiniz gibi intel işlemcili sadece intel işlemci yüzünden Zenfone 3'e geçmeyi düşünüyorum ama 1800 liralık olan versiyonu alamam bütçem için uygun değil. Ben grafik seviyeleri yüksek oyunları pek oynamam o yüzden Zenfone 3 Max veya Laser'e geçmek istiyorum ancak bunun mantıklı olup olmadığından emin olamıyorum bu konuda fikrinize ihtiyacım var siz ne düşünüyorsunuz? Biliyorum Zenfone 2 işlemci hızı 2,3 ancak ben bu işlemci hızının hepsini kullanmıyorum telefonu, yüksek grafikli oyunlar oynamam akıcı ve strateji oyunlarını daha çok severim. O yüzden bazen düşünüyorum tamam 4 GB RAM ve 2,3 işlemci hızı ama ben bunu kullanmıyorum ki zaten. Siz ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 2 kullanıyorum. Memnunum. İntel işlemcinin neyini sevmiyorsun ? Lasere geçmek hata olur. 1 sene daha Zenfone 2 kullanılır. Değiştirme.

@BeK00 Sizin Zenfonunuzda hangi android sürümü kurulu? Bende 6.0 var ve ara sıra telefon kitleniyor. Yeniden başlatmam gerekiyor. Siz de böyle bir problem var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı