Zenfone 5 alacaklar için ..

furkan karaal

Hectopat
Yer
Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Zenfone 5'in biraz dayanıklılığından bahsedeceğim. Yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. Birkaç kez düşürdüm ve pekte dayanıklı bir yapısı olduğunu söyleyemem. Dün akşam bir kez daha düşürdüm ve üst kısmında resmen küçük bir delik oluştu(içine göçtü). Ve alt taraftaki şekil verilmiş yer çabuk çizilebiliyor hemen boyası kaçıyor, yamulabiliyor da. Zenfone 5 alacak arkadaşlar alırken kesinlikle yanında kılıf almanızı tavsiye ederim eğer almazsanız ilerde pişman olabilirsiniz. Ama camı için aynı şeyi söyleyemem gayet dayanıklı bir camı var.

Arkadaşlar fotoğraf koyamadım kusura bakmayın.

Şansa bakın ki ben de ZenFone 6 kullanıyorum, telefonu defalarca kılıfsız yere düşürmüş olmama rağmen telefonun hiçbir yerinde bahsettiğiniz gibi delik veya göçük yok. Bu biraz da şans işi. Şu an silikon kılıfla kullanıyorum, gayet memnunum.

Ben geçen gün Zenfone 5 aldım. Eski telefonumun ekranı kırıldı ve telefon fiyatına yapacaklarını söylediler ve bende Zenfone 5 aldım. Koruyucu cam aldım (9H). Kılıf da aldım. Kafam rahat şu an. :)

Evet ben okulda dolabıma koydum. Beden dersinden döndüğüm zaman sol tarafı içine girmişti. Nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı