Zenfone 6 vs Meizu M1 Note

Coovahkon

Hectopat
Daha fazla  
Bugün sipariş vereceğim, annem kullanacak bir de sipariş için site önerirseniz sevinirim.
Zenfone 6 850 TL civarlarında arıyorum.

Annenin sağlığı için Meizu yerine Asus ürünleri daha iyi olacaktır. Zenfone 6 büyük olduğu için görüşüne ve kullanımına uygun olacaktır. Hatta önceden bir mağazaya gidip Zenfone 5 ya da 6'yı denesin. Eline uygun değilse 5'i alsın. Hatta bana kalse Lumia ürünlerini de düşünebilirsin. Androide göre kullanımları daha kolay ve virus derdi yok.

Aileden birisinde vardı bir göz attı sayılır. Boyutlar olarak zaten 5.5-6 inch gibi düşünüyor, uzun süre idare etsin diyor 3-4 sene kadar. Lumialara da baktım ama bu fiyatlarda pek özellikleri hoşuma gitmedi ne kadar WP platformu fazla güç istemese de. Başka alternatifler neler olabilir, şuan yatmadan ya da yarın gün içerisinde sipariş vereceğim.

Migrosta Lg G2 16GB 900 liraya düşmüş, hala alınabilir bir cihazmıdır?
Zenfone 6 ya göre nasıldır. Yüksek oyunlar falan oynanmayacak telefonda daha çok Cand Crush Saga tarzı oyunlar oynanacak.

Zenfone 6' da 815 liraya gelecek Hizlial.com' dan.

Son düzenleme:
LG G2 güzel telefon hala ama Migros'tan alınır mı o biraz sıkıntı. Zenfone 6 büyük olacaktır diye düşünüyorum halen ama. Kız arkadaşa almıştık biz de. Büyük olduğu için pek hakim olamadı düşürüp düşürüp durdu. Zenfone 5'i gözden geçirmekte fayda var o yüzden.

Candy Crush tarzı oyunları zaten oynatır bu telefonlar.

Büyüklük olarak sıkıntı yaratmayacaktır anneme, telefonu gördü kullanabilirim dedi. Ama Lg G2 almaya karar verdik, bu performans bu fiyata düşmüşken kaçırmayalım diye, bugün almaya gideceğim, yorumlarınız için sağolun.

Önce Migros' a gittim orda yoktu, kadın diğer mağazalarda varmı diye baktı sadece Ege bölgesini görebiliyormuş ve bölge içerisinde yokmuş. Sonrada internetten sipariş vereyim dedim, stokta bulunmuyormuş. Zenfone 6 almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı