Çözüldü Ziraat genç kartı kaplattırılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zayran

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ziraat genç kartın görüntüsünü hiç sevmediğim için kaplattırmayı düşünüyorum. Daha önce kartını kaplatan var mı? Siparişle alıp kendi kaplayan veya dışarda bir yerde gidip kaplattıran (İstanbul içinde) varsa öneride bulunabilir mi?

Çözüm
Metal kart kaplayan birkaç firma var Instagramdan bulabilirsin. Biraz pahalı ama cidden parasını hak ediyor.

Kaplattırmayın. Adamlar kredi kartlarını kaplattırmak için resmen kargo ile gönderim yapıyor. Nasıl güvenebiliyorlar? Çipini kopyalarlar ya da farklı bir şey yaparlar, güvenilir değil. Bir kaplatıcam diye kartınızı patlattırırsınız. Kendiniz trendyol üzerinden sticker alıp yapıştırabilirsiniz.
Yani hocam kartı geçici kullanıma kapattırmak zor birşey değil. Hadi onu da geçtim kart bilgilerinin alınmasından korkuyorsanız artık günümüzde CVV'de değiştirilebiliyor yani.
Kaplattırmayın. Adamlar kredi kartlarını kaplattırmak için resmen kargo ile gönderim yapıyor. Nasıl güvenebiliyorlar? Çipini kopyalarlar ya da farklı bir şey yaparlar, güvenilir değil. Bir kaplatıcam diye kartınızı patlattırırsınız. Kendiniz trendyol üzerinden sticker alıp yapıştırabilirsiniz.

Metal kart kaplayan birkaç firma var Instagramdan bulabilirsin. Biraz pahalı ama cidden parasını hak ediyor.

Yani hocam kartı geçici kullanıma kapattırmak zor birşey değil. Hadi onu da geçtim kart bilgilerinin alınmasından korkuyorsanız artık günümüzde CVV'de değiştirilebiliyor yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Siparişle alımdan kastım da papscover gibi yerlerden sipariş verip kendim kaplamaktı.

O sayfaların isimlerini paylaşabilir misiniz ?

Bir reklamcıya gidip sticker kağıda baskı yaptırıp yapıştırabilirsiniz. İnternetten almak daha pahalıya çıkar büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı