Ziraat Kullanılabilir Bakiye 0 TL Hatası

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar az önce ATM'den Ziraat Bankkart'a para yatırmaya gittim. İşlemi hallettim fakat mobil uygulamada kullanılabilir bakiye 0 TL olarak gözüküyor. Onun yanı sıra ise 100 TL yatırdığımı işlem olarak gösteriyor. Bu kartı ilk defa kullanıyorum ve ne yapacağımı bilemedim. Yanlış bir şey mi yaptım, aranızda bilgisi olan var mı?

IMG_20191211_175427.jpg

Ödemeler kısmından bir şey ödemeye çalın orada 100 gözüküyorsa sorun yok. Combo kart kullanmıyorsun değil mi? Yanlışlıkla kredi kartına yatırmış olmayasın :)
Sorunu hallettim hocam. Parayı yatırdıktan sonra bir de onu hesaba iade etmek gerekiyormuş. Tekrar ATM'ye giderek hallettim sorunu.

İade diye bir olay yok. Hesaba yatırdıysan bir işlem yapmaya gerek yok normalde. Dediğim gibi hesap veya kart bunlardan yanlış olanına attın büyük ihtimal ondan öyle gözüküyordu. Neyse basit şey bunlar.

Ziraat ATM'sini bildim bileli bana karmaşık gelmiştir zaten. İlk önce direkt hesaba yatırmayı denedim, hata verdi. Sonra da karta yükledim, karttan hesaba iade seçeneğiyle de hesaba aktardım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı