ZMA tavisyesi

Mrmorgan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, Hardline, Bigjoy, Proteinocean arasında kaldım bunlar haricinde de marka önerebilir misiniz en F/P ürünü söylerseniz sevinirim.

Magnezyum Oksit Form hiçbir işe yaramaz. Oksit Form olmayan ürünü tercih etmelisiniz aşağıdaki gibi.

Magnezyum oksit form hiçbir işe yaramaz. Oksit form olmayan ürünü tercih etmelisiniz aşağıdaki gibi.

Magnezyum glycinate %23.5, magnezyum oksit %22, 8 oranında absorbe ediliyor. Çok bir fark yok. Dediğiniz gibi oksit form kötü olarak biliniyor. Ama aksine glycinate ile hemen hemen aynı işlevi görüyor. Dediğiniz ürünü arkadaş kullandığı için başka bir ürün tavsiye ettim.
Düzenleme: Ürünler arasında kalmış, kullandı sandım. Bigjoy'u tercih edebilirsiniz.

Magnezyum glycinate %23.5, magnezyum oksit %22, 8 oranında absorbe ediliyor. Çok bir fark yok. Dediğiniz gibi oksit form kötü olarak biliniyor. Ama aksine glycinate ile hemen hemen aynı işlevi görüyor. Dediğiniz ürünü arkadaş kullandığı için başka bir ürün tavsiye ettim.
Düzenleme: Ürünler arasında kalmış, kullandı sandım. Bigjoy'u tercih edebilirsiniz.
Oksit ek olarak mide rahatsızlığı, ishal, kabız gibi sorunlara da neden olabiliyor. O yüzden oksit form alınmaması en iyi tercih olur.

Peki aldığımız ürünün magnezyumoksit mi normal magnezyum mu içerdiğini nereden anlayabiliriz?

Satıcı magnezyum formunu paylaşmış ise anlayabilirsiniz. Ek olarak piyasada bulunan çoğu ürün oksit formda.

Bunlar arasından en iyi çinko ve magnezyum formlarını içeren Xpro ürünü öneririm. Xpro üründe magnezyum glisinat (%85) hidroksit(%15) formda içeriyor. Uzun süredir de bu ürünü kullandıgım için tavsiye ederim.

Satıcı magnezyum formunu paylaşmış ise anlayabilirsiniz. Ek olarak piyasada bulunan çoğu ürün oksit formda.

Bunlar arasından en iyi çinko ve magnezyum formlarını içeren Xpro ürünü öneririm. Xpro üründe magnezyum glisinat (%85) hidroksit(%15) formda içeriyor. Uzun süredir de bu ürünü kullandıgım için tavsiye ederim.
Çok saolun bilgilendirme için,tavsiyenizi dinleyeceğim.

Boşuna para harcamayın sağlık ocağına gidin ve Magnezinc yazdırın çoğu hekim yazacaktır zaten yazarsa bedavaya eczaneden alırsınız yazmazsada eczanede 130 140 lira gibi bir fiyatı var daha ucuza geliyor eczane ürünleri her zaman supplementlere göre daha kalitelidir paranızı doğru h
IMG_5016.jpeg

Boşuna para harcamayın sağlık ocağına gidin ve Magnezinc yazdırın çoğu hekim yazacaktır zaten yazarsa bedavaya eczaneden alırsınız yazmazsada eczanede 130 140 lira gibi bir fiyatı var daha ucuza geliyor eczane ürünleri her zaman supplementlere göre daha kalitelidir paranızı doğru hEki Görüntüle 2082988
Peki bunu vitamin ve omega 3 gibi ihtiyaçlar için de uygulayabilirmiyiz, ayrıca ürün kalitesi ne derecedir, konudan da anlaşılabileceği gibi alınabilen farklı versiyonları mevcut, bedavaya verilen ürünlerde bunun ne derece kalitede olduğu şüpheli geldi bana, devleyin sayfasında magnezyum oksit olduğu yazıyor yani şu anki araştırmama göre anlık enerji kaybı ve sindirim sorunu yapabilen hali. Ayrıca 30 mg emilim, yani 90 gram çinko monohidrat bulunuyor, magnezyum için her ne kadar sorun olmasada çinko fazla alınımda çok büyük sıkıntılara yol açabilen bir madde. Kas krampları, kusma ateş gibi semptomlar görülebiliyor. Günlük ihtiyaç sadece 11 gram halbuki.30 gram olmasının sebebi muhtamelen emilimi düşük insanlar veya yemek yeme sıkıntısı çeken insanlar için yazılmış bir ürün. Lütfen iyi araştırmadan yanlış bilgi yazmayın, burada dağlık söz konusu. Bölüp alırsın gibi saçma bir savunma da yapmazsınız umarım. Ama ginede bilgi için teşekürler.

Geri
Yukarı