Zodiak Silver hazır sistem alınır mı?

DreamU

Picopat
Daha fazla  
Bi' arkadaş alıp memnun olduğu için İncehesap'tan hazır sistem almayı düşünüyorum.

Sizce bu sistem iyi mi? Fiyatı ve özellikleri (anladığım kadarıyla) makul. İleride yükseltmekle falan hiç uğraşmayacağım çünkü RTX 4060 bana fazlaca yeter. RAM, SSD vs. bileşenlerinin bildiğiniz kronik sıkıntısı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi' arkadaş alıp memnun olduğu için İncehesap'tan hazır sistem almayı düşünüyorum.

Sizce bu sistem iyi mi? Fiyatı ve özellikleri (anladığım kadarıyla) makul. İleride yükseltmekle falan hiç uğraşmayacağım çünkü RTX 4060 bana fazlaca yeter. RAM, SSD vs. bileşenlerinin bildiğiniz kronik sıkıntısı var mı?

Bu tarz i3 sistemler uzun vadede upgrade etme niyeti olanlar için aşırı derecede mantıksız, ileride bir ekran kartı Upgrade'i yapılmak istenildiğinde i3 13100F'in çok da yeterli kalmayacağı ortada, soket zaten ileriye dönük değil, en azından DDR5 RAM ile geliyor olsa deriz ki ileride RAM'ler işimize yarar ancak oda yok.

bütçe nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı