Zotac 3080 AMP ekran kartının BIOS sürümü değiştirilir mi?

G0DZ1LLA

Decapat
Daha fazla  
Soğutmaya özen göstermezsen kazım performansı düşer o yüzden kimse 70 80 derecede kart bırakmaz.

Merhaba, yeni konu açmak istemedim bu yüzden bu konu altından birkaç şey sormak istiyorum.

Dün, daha önce mining yapılan Zotac 3080 AMP holo kart satın aldım. 1 yıl kullanılmış, faturası mevcut.

FurMark ve OCCT testlerinde hiçbir problem çıkartmadı, gayet stabil soğuk ve düzgün çalışıyordu. Kartın içini açtığımda herhangi bir tamir işlemi görmedim. Bu yüzden tamam dedim ve satın aldım.

Fakat GPU-Z ekranında BIOS sürümü farklıydı, internetten arattığımda onaylanmamış bir sürüm olduğunu gördüm. Muhtemelen BIOS değiştirilmiştir çünkü “lhr” model bir kart ve unlock işlemi yapmışlardır dedim önemsemedim.

GPU-Z uygulamasında GPU clock 435 MHz, Memory 9501 MHz olarak gözükmekte.

BIOS sürümünü değiştirmem mümkün müdür?
Sadece oyun amaçlı kullanacağım kartı.

Dosya Ekleri

• C7929D27-57BC-414B-BE1A-FC78F779ECB0.jpeg
    C7929D27-57BC-414B-BE1A-FC78F779ECB0.jpeg
    354,2 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni konu açmak istemedim bu yüzden bu konu altından birkaç şey sormak istiyorum.

Dün, daha önce mining yapılan Zotac 3080 AMP holo kart satın aldım. 1 yıl kullanılmış, faturası mevcut.

FurMark ve OCCT testlerinde hiçbir problem çıkartmadı, gayet stabil soğuk ve düzgün çalışıyordu. Kartın içini açtığımda herhangi bir tamir işlemi görmedim. Bu yüzden tamam dedim ve satın aldım.

Fakat GPU-Z ekranında BIOS sürümü farklıydı, internetten arattığımda onaylanmamış bir sürüm olduğunu gördüm. Muhtemelen BIOS değiştirilmiştir çünkü “lhr” model bir kart ve unlock işlemi yapmışlardır dedim önemsemedim.

GPU-Z uygulamasında GPU clock 435 MHz, Memory 9501 MHz olarak gözükmekte.

BIOS sürümünü değiştirmem mümkün müdür?
Sadece oyun amaçlı kullanacağım kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur CHIP'in yükü azaltılmış BIOS işleminde RAM'e yüklenmişler bozulması zor kartın chip inin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur chıp'in yükü azaltılmış BIOS işleminde RAM'e yüklenmişler bozulması zor kartın chip inin.

VRAM'de bir sıkıntı olur mu acaba?
Videoyu izleyip BIOS atacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı