Zotac 4060 Ti 16 GB ekran kartı alınır mı?

1694854680268.png

O fiyata 7800XT ve 4070'ler var.

NVIDIA'daki yazılım problemlerinin konuşulmaması, beni çok üzüyor maalesef. Ayrıca AMD'yi gömerken attığın kart Gainward Ghost. 😂 Birçok Wattman konusunda, konu sahibi arkadaş kartın ayarlarını bozup, sonra "ben bir şey yapmadım böyle geldi bu" demesini izlemek kadar komik.

AMD gömmedim, alınmaz demedim. NVIDIA kadar stabil değil hala. Donanım ve yazılım bir arada stabilite sunuyor. AMD tarafında hiç sorun kalmadı dememek lazım dedim yalnızca. Gainward ekran kartı çipi üretmiyor, elma ile armut. Galax'ye fazladan 2 bin TL vermenin anlamı yok.

Sistemden çok anlamayan insanlar WattMan hatası olarak konu açmıyor zaten. Pazar payı da karşına çıkan şeyde algıda seçiciliğe yol açabilir. AMD tarafında sorun yaratan bir şeyin güncellemesi için aylarca beklendiği oluyor, yazılım konusunda NVIDIA'ya laf söylemek bu durumda çok adil değil.

AMD gömmedim, alınmaz demedim. NVIDIA kadar stabil değil hala. Donanım ve yazılım bir arada stabilite sunuyor. AMD tarafında hiç sorun kalmadı dememek lazım dedim yalnızca. Gainward ekran kartı çipi üretmiyor, elma ile armut. Galax'ye fazladan 2 bin TL vermenin anlamı yok.
Ah canım, Ben bilmiyor muyum çip üreticisi olmadığını? Soğutması kötü diyorum. Ben şahsen almam, önermem de. Zorunda kalınılırsa belki. Bazıları da "FG çıkmadan alınmaz" diyor. Sanki şuan alsan, FG çıktığı zaman gelmeyecek o karta.

Geri
Yukarı