Zotac RTX 4060 Ti alınır mı?

Başlık düzeltildi. ASUS ile diğer pek bilinmeyen markaları karşılaştırmak istedim. Eğer aynı verim veya yakın bir verim alnıyorsa ona göre satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık düzeltildi ASUS ile diğer pek bilinmeyen markaları karşılaştırmak istedim eğer aynı verim veya yakın bir verim alnıyorsa ona göre satın alacağım.

Model önemli değil yine aynı RTX 4060 Ti devre kartını kullanıyor ikisini de sonuçta NVIDIA'dan alıyor üstüne soğutma ekliyor çok azda hız aşırtma yapıyor oda 3 veya 5 FPS fark eder Zotac Colorful Palit PNY EVGA PowerColor Galax Gainward ASRock adı altındaki markalar güvenilirdir sadece Türkiye'ye sonradan dahil oldukları için bilinmiyorlar.
Görseldede bıraktığım gibi alt kısımdaki Devre Kartı Aslında Ekran kartı(GPU)dur tüm modellerdeki 4060Tİ'da aynı devre kartı vardır
15-pcb-and-hs.jpg

Model önemli değil yine aynı RTX 4060 Ti devre kartını kullanıyor ikisini de sonuçta NVIDIA'dan alıyor üstüne soğutma ekliyor çok azda hız aşırtma yapıyor oda 3 veya 5 FPS fark eder Zotac Colorful Palit PNY EVGA PowerColor Galax Gainward ASRock adı altındaki markalar güvenilirdir sadece Türkiye'ye sonradan dahil oldukları için bilinmiyorlar.
Görseldede bıraktığım gibi alt kısımdaki Devre Kartı Aslında Ekran kartı(GPU)dur tüm modellerdeki 4060Tİ'da aynı devre kartı vardırEki Görüntüle 1976598

Ben yeni ekran kartı satın almaya karar verdim. Kendi ekran kartım satıldığında yeni konu açacağım. 2 tane arasında kaldım. 3070 Ti Gigabyte ve 4060 Ti arasında. Fikriniz varsa paylaşmanızı isterim.

Ben yeni ekran kartı satın almaya karar verdim. Kendi ekran kartım satıldığında yeni konu açacağım. 2 tane arasında kaldım. 3070 Ti Gigabyte ve 4060 Ti arasında. Fikriniz varsa paylaşmanızı isterim.

Tabii ki de 4060 Ti burada saf güce bakmamamız lazım teknolojide hangisi öndeyse onu tercih etmeliyiz uzun kullanım sonunda kaarlı cıkacak taraf olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı