Zula hesabım ne kadar eder?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Çok eskiden Zula başladım ardından 1 yıl sonra bir ekip buldum onlarla takılmaya başladım halada konuşuyoruz şimdi benim Zula hesabım zamanına göre bayağı bir değerliydi ve +7'nin gelmesiyle oyunu ekipçe bıraktık. Hesabı satmayı düşünüyorum. Hesap belki silinebilir diye korkuyorum bari para kazanayım diyorum.

Ana silahların tüm hepsi +5'di +6 bıçaklarda vardı.
+6 bombalar.
Önemli silahlarda quantum.
2020 veya 2021 tam hatırlamıyorum yıl başı skini vardı parayla almıştım.
53 veya 55 leveldim yanlış hatırlamıyorsam ama 50-60 arası birşeydim.
Çok iyi silahlarda, bıçaklarda sevilen skinlerde var.

Sizce kaç eder?

Kaç para edip etmeyeceğini bilemiyorum da çok edeceğini sanmıyorum. Sebebi de bana göre Zula'nın oyuncusu büyük oranda azaldı ve quantum çıkarmak da eskisi kadar zor değil. Kısacası muz ne kadar çok o kadar değersiz, ne kadar azsa da o kadar değerli.

Kaç para edip etmeyeceğini bilemiyorum da çok edeceğini sanmıyorum. Sebebi de bana göre Zula'nın oyuncusu büyük oranda azaldı ve quantum çıkarmak da eskisi kadar zor değil. Kısacası muz ne kadar çok o kadar değersiz, ne kadar azsa da o kadar değerli.

Hocam çok kararsız kaldım oyuna döneceğimide sanmıyorum anca bir tekrar patlama yapması lazım oyunu yüklemem için tekrardan o kadar emeğimde vardı hesapta.

Hesabı bir şekilde elden çıkarın derim. Piyasada o kadar çok FPS oyunu var, onlara yönelin.

Valorant başlayacaktım ama nedense dosyaları eksik yolluyor PC'de kaldırıyor hem o ekipteki arkadaşlar şu an Valorant oynuyor ekip sahibi benim bilgisayara girdi uygulama vardı ismini unuttum dosyaları yükledi yine olmadı çalışsa düşünmeden yükleyecektim zaten orada hesap kasıp satardım.

Hocam pek edeceğini düşünmüyorum. Zamanında hesabımın değeri 200 TL civarıydı ve Zula Pass çıktıktan sonra bütün skinler herkeste olmaya başladığı için hesap değerleri bayağı düştü. O değerdeki hesabımı 20 TL'ye bile satamamıştım öyle söyleyeyim. Bir de tabii şu an oyuncu kitlesinin kalmamasından dolayı kimsenin para verip de hesap alacağını sanmıyorum.

O oyunun hesapları hala piyasa değeri taşıyor mu? Sanmam.

Hocam azıcıkta olsa para kazanayım belki Zula bir anda bir süredir girilmeyen hesapları siler bari para kazanmışta olurum.

Hocam pek edeceğini düşünmüyorum. Zamanında hesabımın değeri 200 TL civarıydı ve Zula Pass çıktıktan sonra bütün skinler herkeste olmaya başladığı için hesap değerleri bayağı düştü. O değerdeki hesabımı 20 TL'ye bile satamamıştım öyle söyleyeyim. Bir de tabii şu an oyuncu kitlesinin kalmamasından dolayı kimsenin para verip de hesap alacağını sanmıyorum.

Hmm beklesemmi ki acaba biraz benim arkadaşlar bıraktıkları zamanlar satmışlardı keşke bende o sırada satsaydım pişman oldum şimdi de satmayı düşünüyorum.

@M3HM3TY anlıyorum da bana göre oyunun popülerliği günden güne düşüyor. Bir şekilde elden çıkarmak daha mantıklı olacaktır.

Bana da öyle geliyor üşenmezsem bir gün oyunu yükleyip hesaptaki her şeyin fotoğraflarını alacağım satışa koyacağım ama Tosla kullanıyorum Tosla kullanan çok var mıdır bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı