Zula Hesabımı Sildi ve Banladı

İşletim sistemi
Windows 11

IUIOI

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASRock RX 6600 Challenger
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
Ram: Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3200Mhz DDR4
SSD: Adata Legend 700 512GB
Anakart: ASROCK B450M-HDV
PSU: Frisby FR-PS6080P 600W
RAM
16GB CORSAIR 3200MHZ
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
B450 V4.0
İşlemci
R5 5600
Arkadaşlar dün bayadır girmediğim zula hesabıma giriş yapayım dedim. Hesaba girmeye çalıştığımda eylülün 22'sine kadar yasaklandığım yazıyordu.

Bende hemen siteye girip destek talebi açmak istedim o sırada herşeyimin sıfırlandığını seviye 63 iken seviye 1 yazdığını fark ettim. Oyuna yaklaşık 2000 TL yatırmıştım her şeyim tamamen gitmişti eminim çözerler diyerekten destek talebi açtım cevap olaraksa bana hile kullandığımı söyleyen uzunca bir metin yazdılar yani hem hile kullanmadım depremden berride ilk kez bilgisayar başına geçiyorum hemde diyelim hesabıma birileri giriş yapmış hile kullanmış peki neden herşeyimi siliyorlar bu durumda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bazı yazılara baktım insanlar çözüm bulamamış yardımcı olursanız sevinirim. (Hesabımda bütün güvenlik doğrulamaları aktifdi)

Burada olan kimse yardımcı olamaz tek çareniz Zula destek idi. Onlarda bir şey yapmadılar diyorsunuz. Neyse iyi olmuş zaten oyun belli boş verin.

Burada olan kimse yardımcı olamaz tek çareniz Zula destek idi. Onlarda bir şey yapmadılar diyorsunuz. Neyse iyi olmuş zaten oyun belli boş verin.
Bende biliyorum boş olduğunu ama işte zamanında kendimi kaptırdım 2000 TL yatırdım boşa gitmiş oluyor keşke almanın yolu olsaydı.

Geri
Yukarı