10000 TL telefon önerisi

M34 genel açıdan tatmin etti. Şuan sadece M34 ile A25'in 8GB modeli arasında kaldım. Çok benzerler ama A25 8GB versiyonu bir tık önde gibi, zaten fiyatı da az da olsa yüksek M34'e kıyasla.

Hocam A25 ile M34 arasında neredeyse hiçbir fark yok. Hatta M34 bi tık çıtırından daha iyi gibi. Gorilla Glass 5 ve 6000 mAh bataryası mevcut. A25'in ise sadece çift hoparlörü (stereo) var. Gorilla Glass 5, bana kalırsa atlanmayacak bir husus. M34'ü kırılmaz cam olmadan kullanan biri olarak telefonu şimdiye kadar yaklaşık 3 kez falan düşürdüm çok şükür ki ekranında en ufak bir çizik dahi yok. Tabii tercih sizin.

2.elden S23 FE bulunabilir gibi. @ruzgaew sen ne dersin üstad?
Bütçe 16.000₺ civarına çıkarsa temiz S23 FE bulunabilir hocam.
● 10.000₺ bütçede 2.elden A34, sıfır olarak A25,
● 13.000₺ bütçede 2.elden A54, sıfır olarak A34,
● 15.000₺ bütçede 2.elden S21 FE, sıfır olarak Honor 90 veya A54,
● 17.000₺ bütçede 2.elden S23 FE, sıfır olarak ise S21 FE tercih edilebilir.

Bütçe 16.000₺ civarına çıkarsa temiz S23 FE bulunabilir hocam.
● 10.000₺ bütçede 2.elden A34, sıfır olarak A25,
● 13.000₺ bütçede 2.elden A54, sıfır olarak A34,
● 15.000₺ bütçede 2.elden S21 FE, sıfır olarak Honor 90 veya A54,
● 17.000₺ bütçede 2.elden S23 FE, sıfır olarak ise S21 FE tercih edilebilir.

11bin civarına A25 8GB/256GB modelini buldum onu tercih edeceğim sanırım hocam.

M34 alacaksan eğer bu linkini paylaştığım kılıfı al. Farklı yerlerden kılıf alma. A34 kılıfı yolluyorlar, o da birebir uymuyor. Boşluklar kalıyor. Ben bu satıcıdan hem siyah hem şeffaf kılıf aldım, birebir uyuyor. Boşluk kalmıyor. Siyahının stoğu tükenmiş ama yenilenene kadar şeffaf olan işini görür. Yalnız kırılmaz cam bulamadım, eğer birebir uyan kırılmaz cam bulabilirsen bana da haber verirsen memnun olurum :)

Şöyle de kendi çektiklerimden örnek görseller paylaşayım, inceleyebilirsin. Drive görsellerin gerçek çözünürlüğünü 15-20 saniyede yüklüyor biraz bekle incelerken.

Hocam öncelikle çok teşekkürler tüm verdiğiniz bilgiler için, ben de az önce m34 aldım, kılıfı da şimdi bu attığınız yerden alacam ama ekran koruyucu ne kullanıyorsunuz? Bir de şarj aleti 25W hangisini tavsiye edersiniz fiyat-performans? Malum içinden sadece kablosu çıkıyor..

Hocam öncelikle çok teşekkürler tüm verdiğiniz bilgiler için, ben de az önce m34 aldım, kılıfı da şimdi bu attığınız yerden alacam ama ekran koruyucu ne kullanıyorsunuz? Bir de şarj aleti 25W hangisini tavsiye edersiniz fiyat-performans? Malum içinden sadece kablosu çıkıyor..
Bu ürün orijinal. Orijinal adaptör dışında kullanmanızı önermem.

Bu ürün orijinal. Orijinal adaptör dışında kullanmanızı önermem.

Hocam ben de A25 için bu ürünü aldım. Adaptörün önerildiğini de gördüm, genel olarak memnun gibi kullananlar. İş görür mü sizce?

Valla ben de sizden görüp yapıştırdım az önce, hazır hepsiburadada 75tl indirimi varken. Aldıktan sonra beyaz olanının (SB White) daha ucuz olduğunu gördüm, aralarında ne gibi fark var ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı