15 bin TL'ye oyun için laptop önerisi

rüzgar nar

Picopat
Daha fazla  
Bir aralar masaüstü düşünüyordum ama sonradan fikrimi değiştirdim. Laptop daha iyidir dedim. 15 bin TL'ye Genshin Impact ve Valorant vb. oyunları kaldırabilecek bir laptop önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye zor ayrıca laptop daha iyi değil masaüstü bak 15 k ya ortalama masaüstü alabilirsin ama laptop alamazsın.

15.000 TL'ye alacağınız laptoptan pek oyun adına hayır beklemeyin derim, oyun için en az 23.000 TL civarı bütçe lazım sıkıntı çekersiniz oyunlarda.

15K'ye anca MX550 vardir, alabiliyorsaniz masaustu daha iyi olur.

MX serisi yanıyor hocam, temp limit koymasam benim MX330 94 dereceye çıkıyor hemen, 85 derece limit koydum anca durdurabildim sıcaklığı, sıkıntı MX serisi GPU'ların mimarisi.

MX serisi yanıyor hocam, temp limit koymasam benim MX330 94 dereceye çıkıyor hemen, 85 derece limit koydum anca durdurabildim sıcaklığı, sıkıntı MX serisi GPU'ların mimarisi.

Bu butceye tek secenek o maalesef. İlla laptop istiyorsa soylediginiz gibi 3050'lere cikmasi daha iyi olur.

Bu butceye tek secenek o maalesef. İlla laptop istiyorsa soylediginiz gibi 3050'lere cikmasi daha iyi olur.

Haklısınız, MX550 de iş görebilirde, oyunlarda drop yemeden duramaz gibi sıcaklıktan dolayı çünkü MX serisi cihazlar genelde iş bilgisayarlarında oluyor ve termal dizaynı oyun için üretilen bilgisayarlara göre zayıf oluyor dolayısıyla BD PROCHOT'u köklüyor ve drop giriyor oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı